کفش شیائومی Mi Men’s Sports Shoes 2 با قابلیت جذب شوک و طراحی عالی رسما معرفی شد. کفش های هوشمند شیائومی قرار است با قیمت اولیه 35 دلار، در سه رنگ مختلف به فروش رسند.

بعد از تایید خبر عرضه کفش جدید شیائومی در هند، حالا این کفش های اسپورت با نام Mi Men’s Sports Shoes 2 به صورت رسمی برای بازار هند معرفی شدند. این محصول جدید که می‌تواند آغازگر راهی طولانی برای ورود شیائومی به بازار پوشاک هند باشد، ابتدا از طریق پلتفرم “crowdfunding” شرکت در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. شیائومی ادعا می‌کند که در ساخت این کفش، از فناوری مخصوصی بهره برده است که در آن، پنج متریال مختلف با یکدیگر ترکیب شده و کفش با مقاومت بالا، توانایی جذب شوک و طراحی خوب برای عدم سر خوردن در شرایط مختلف به دست کاربران می‌رسد.

بررسی ساندبار شیائومی (Xiaomi Mi Soundbar)

کفش شیائومی Mi Men's Sports Shoes 2قیمت کفش شیائومی Mi Men’s Sports Shoes 2

هم‌اکنون عرضه کفش شیائومی Mi Men’s Sports Shoes 2 از طریق پلتفرمی اختصاصی با قیمت 2499 روپیه (35 دلار)، در سه رنگ آبی، مشکی و خاکستری آغاز شده است. این کفش ها قرار است از تاریخ 15 مارس (24 اسفند) به بازار عرضه شوند و سازندگان می‌گویند قیمت واقعی آنها، 2999 روپیه (42 دلار) خواهد بود. تا این لحظه و نوشتن این خبر، بیش از 650 نسخه فروخته شده و شیائومی به بیش از 12 درصد از هدف اولیه خود رسیده است. این کمپین تا 10 روز آینده ادامه دارد و شیائومی امیدوار است طی این مدت، به هدف خود یعنی فروش 5 هزار نسخه برسد.

همان‌طور که بالاتر نیز اشاره کردیم، کفش های هوشمند شیائومی از پنج لایه مختلف تشکیل شده و به‌کارگیری فرآیند Uni-Moulding سبب شده است تا طول عمر کفش افزایش پیدا کند. مدیران می‌گویند ساختار 10fishbone، انعطاف‌پذیری کفش را افزایش داده و در عین حفظ تعادل مورد نیاز برای قوس پا، شانس پیچ‌خوردگی تصادفی پا را کاهش می‌دهد. شیائومی ادعا می‌کند کفش های هوشمند آن از پارچه توری تنفس‌پذیر ساخته شده و شستن و همچنین تمیز کردن آن بسیار آسان است.

کفش شیائومی Mi Men's Sports Shoes 2فعلا اطلاعاتی از قیمت یا زمان عرضه احتمالی این محصول جدید در بازار سایر کشورها در دست نیست.

منبع: Gadgets.Ndtv