اسپیکر بلوتوثی شیائومی Mi با قیمت 1399 روپیه در هند راه اندازی شد

هفته گذشته شیائومی یک محصول صوتی جدید را راه اندازی کرد، شیائومی امروز رسما بلندگو جدید بلوتوث Mi Outdoor خود را در هند رونمایی کرد. اسپیکر جدید به کاربرانی اختصاص داده شده است که به دنبال اسپیکر بلوتوثی جمع و جور و قابل حمل هستند که می تواند برای مدت طولانی دوام داشته باشد. این اسپیکر با وجود ضریب فرم کم و زیاد ، از باتری 2000 میلی آمپر ساعتی برخوردار است که تا 20 ساعت پخش موسیقی را حمایت می کند.

اسپیکر بلوتوث Mi Outdoor با نمای پارچه ای در قسمت بیرونی ، مشابه آنچه در اسپیکر های هوشمند مانند Amazon Echo و Google Home Mini دیده ایم، دیده می شود. از آنجایی که این برای اهداف بیرونی طراحی شده است نرخ IPX5 آن  باعث می شود این در مهمانی های شما ایمن باشد. توجه داشته باشید که این اسپیکر دارای یک بلندگو 5W است که با توجه به اندازه ی جمع و جورش مناسب است.

اسپیکر بلوتوث Mi Outdoor از هر دو دستگاه اندروید و iOS پشتیبانی می کند و با بلوتوث 5.0 سازگار است. این ویژگی دارای یک میکروفون داخلی است که به این معنی است که می توانید به بلندگوها نیز پاسخ دهید.  کلید پخش / مکث و کلید های صدا در دو طرف بلندگو قرار دارند. همچنین با درگاه MicroUSB (که بسیار مایه تاسف است) و یک درگاه AUX وجود دارد. همچنین می توانید از طریق بلندگو به دستیار صوتی تلفن خود دسترسی داشته باشید.

همچنین بخوانید: شیائومی یوپین و معرفی یک صندلی ماساژ مناسب

اسپیکر بلوتوث Mi Outdoor به دلیل مزیت قابل حمل بودن و ماندگاری بالای باتری ، به دلیل داشتن ضریب فرم قابل حمل و بلند مدت ، می بایست به عنوان یک بلندگو بلوتوث Mi Travel نامیده می شد. خروجی 5W و 20 ساعت عمر باتری آن را به یک بلندگو مفید برای سفرهای شما تبدیل می کند اما برای پخش موسیقی در فضای بیرون به اندازه کافی قدرتمند نیست. قیمت اسپیکر 1399 روپیه است و در سایت Mi.com در دسترس است.