چراغ هوشمند شیائومی Mijia Philips Bluetooth Night Light با طراحی عالی و امکانات ویژه، رسما معرفی شد. این گجت هوشمند خانگی که تنها 79 یوان (12 دلار) قیمت دارد، به شما اجازه می‌دهد تا در زمان‌های دلخواه، فضای تاریک خانه، راهروها و حتی اتاق‌های خود را روشن کنید. در ادامه، قابلیت‌های این محصول جدید را تشریح خواهیم کرد.

ساعاتی پیش، شیائومی از آغاز فروش یک گجت هوشمند خانگی جدید خبر داد. چراغ شب بلوتوثی Xiaomi را می‌توان ترکیبی از چراغ‌های میجیا و فیلیپس در نظر گرفت. انعطاف‌پذیری بالا، یکی از ویژگی‌های بسیار خوب این محصولات است. در حقیقت، کاربران علاوه بر نصب این چراغ‌ها در محل دلخواه و اتصال آنها به یکدیگر، می‌توانند شدت و مدت زمان روشنایی را تنظیم کنند. تابش غیر مستقیم نور، یکی از ویژگی‌های بسیار خوب چراغ بلوتوثی شیائومی که از آسیب دیدن چشم‌های شما جلوگیری می‌کند.

روتر شیائومی 4A و 4A Gigabit Version

چراغ هوشمند شیائومیبا اتصال هوشمند چراغ‌ها به یکدیگر، نیازی به روشن کردن یک‌به‌یک چراغ‌ها ندارید و در مسیرهای تعیین‌شده، لامپ‌ها بعد از تشخیص حضور شما، یکی پس از دیگری روشن می‌شوند. علاوه بر این، برنامه‌ریزی هرکدام از چراغ‌ها برای عملکرد مستقل نیز امکان‌پذیر خواهد بود. چنین قابلیت جذابی قطعا با استقبال افرادی که نیاز دارند در طول شب از خواب بیدار شوند یا کودکانی که می‌خواهند جدا خوابیدن از والدین را تمرین کنند، روبه‌رو خواهد شد. در حقیقت، آنها دیگر نیازی به نگرانی در مورد محدودیت‌های پیرامون چراغ‌های سنتی نداشته و می‌توانند زندگی هوشمندتری را فقط با گام برداشتن تجربه کنند.

اتصال به چراغ هوشمند شیائومی از طریق اپلیکیشن رسمی

لامپ بلوتوثی شیائومی، یک محصول کاملا هوشمند بوده و کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن Mijia به آن متصل شوند. پس از اتصال، شما می‌توانید چراغ‌های نصب‌شده در مسیرهای مختلف را به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که به صورت خودکار روشن شوند. به عنوان مثال، زمانی که قصد استفاده از سرویس بهداشتی را دارید، چراغ نزدیک شما به محض خارج شدن از رخت‌خواب، روشن شده و سپس چراغ‌های دیگر در مسیر به‌ترتیب روشن خواهند شد. در صورتی که از توالت‌های هوشمند استفاده می‌کنید نیز می‌توانید منتظر گرم شدن خودکار آن باشید!

همچنین بخوانید:

مقایسه چراغ روشنایی نسخه 1 و 2 شیائومی برند میجیا ؛ کدام گجت خانگی ارزش خرید بالاتری دارد؟ 

دستگاه از سه باتری AA قدرت می‌گیرد و با همین تعداد باتری می‌تواند تا 10 ماه کار کند. چراغ هوشمند شیائومی علاوه بر حساسیت در برابر نور، به تکنولوژی سنجش اینفرارد برای تشخیص حضور کاربران مجهز شده است و می‌تواند در زاویه‌ای 120 درجه‌ای، حضور کاربران را در فاصله 5 تا 7 متری تشخیص دهد. به این موارد باید روشن شدن خودکار در محیط‌های تاریک، نصب آسان در هر مکان و راه‌اندازی سریع را اضافه کرد تا ما با محصولی بسیار کاربردی روبه‌رو باشیم.

چراغ هوشمند شیائومی Mijia Philips Bluetooth Night Lightهم‌اکنون فروش این چراغ هوشمند جدید از طریق فروشگاه‌های مختلف شیائومی با قیمت 79 یوان آغاز شده است.

منبع: Mi.com