کلید برق تک/دو پل هوشمند شیائومی

طبق اخبار رسمی Zimi در تاریخ 1 دسامبر در فروشگاه های شیائومی به فروش میرسد. قیمت کلید برق هوشمند در چین از 59 یوآن (9 دلار)شروع میشود.

کلید برق هوشمند شیائومیکلید برق هوشمند شیائومی در دو نسخه تک کلید و دو کلید تقسیم میشود، که قیمت ها به ترتیب 59 یوآن (9 دلار) و 69 یوآن (11 دلار) میباشد.

کلید برق هوشمند شیائومیکلید برق هوشمند شیائومی توسط دستیار صوتی شیائومی (Xiao Ai) هم کنترل میشود. همچنین از طریق بلوتوث هم میتوانید، توسط برنامه Mijia کنترل کنید. بنابراین شما میتوانید توسط اپلیکیشن Mijia لامپ ها را خاموش و روشن کنید و زمان بندی کنید.

اگر شما در خانه محصول Xiao Ai را داشته باشید میتوانید با یک جمله چراغ ها را روشن و خاموش کنید. برای مثال کافیست فقط با دستور “Xiao Ai, turn on the light” چراغ ها را روشن کنید که این به شما خیلی کمک میکند.

کلید برق هوشمند شیائومیشما میتوانید کلید هوشمند شیائومی را با دیگر وسایل هوشمند خود در خانه متصل کنید مانند: قفل هوشند، حسگر حرکتی، دوربین و …

این ارتباط بین وسایل هوشمند میتواند به روشن شدن چراغ ها کمک کند مثلا، زمانی که در باز شود چراغ ها روشن شود یا زمانی که به حسگر حرکتی شیاومی وصل باشد به راحتی چراغ ها را روشن میکند.

علاوه بر این این کلید هوشمند از قابلیت OTA هم پشتیبانی میکند.

کلید برق شیائوممیاز همه مهم تر کلید هوشمند شیائومی آزمون دوام حرفه ای را با موفقیت پشت سر گذاشته است. زمانی که از کلید هوشمند شیائومی به طور سنتی استفاده بشود این کلید میتواند بالای 80000 بار فشار کلید را تحمل کند.

جنس پوسته از مواد نسوز V0 ساخته شده و همچنین مناسب استفاده اکثر لامپ های موجود در بازار میباشد و حتی میتواند لامپ های 3 واتی را هم کنترل کند.

کلید برق شیائومی

 

برای دیدن دیگر لوازم خانگی شیائومی کلیک کنید

 


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***