شیائومی دو ماشین لباسشویی قابل جابجایی جدید در 25 می معرفی می کند

بخش لوازم خانگی هوشمند شیائومی که به عنوان MIJIA شناخته می شود، به تازگی اعلام کرده است که دو ماشین لباسشویی جدید را در تاریخ 25 ماه می معرفی می کند. این خبر درست یک روز پس از آن منتشر می شود که MIJIA اعلام کرد سه مدل جدید یخچال فریزر را در همان تاریخ معرفی خواهد کرد و این ماشین لباسشویی ها را به عنوان ماشین لباسشویی MIJIA Automatic Pulsator Washing Machine 5.5kg وMIJIA Automatic Pulsator Washing Machine 3kg معرفی خواهد کرد. این اولین ماشین لباسشویی با نام تجاری MIJIA نیست که عرضه می شود.

شیائومی سال گذشته MIJIA Washing Machine و Dryer Pro را روانه بازار کرده بود و سپس در آوریل 2020 شاهد افزوده شدن دو مدل جدید یعنی MIJIA Washing Machine و Dryer 1C بودیم. Redmi هم دارای ماشین لباسشویی بوده که به عنوان Redmi 1A Washing Machine شناخته می شود. از پوسترهای پیش نمایش ، مدل های برتر به بازار عرضه می شوند.

باتوجه به پوسترهای تبلیغاتی این ماشین لباسشویی ها به ترتیب ظرفیت 5.5 و 3 کیلوگرمی دارند. از آنجایی که پایه این دو مدل جابجایی آنها را ساده می سازد، شیائومی این دو مدل جدید را به عنوان لباسشویی های قابل حمل می داند.

ناگفته نماند که لباسشویی Redmi 1A Washing Machine از ظرفیت 8 کیلوگرمی بهره می برد و نسبت به این دو مدل جدید بزرگتر محسوب می شود. گفته شده نسخه کوچکتر 3 کیلوگرمی عملکردی چون استریلیزه کردن در دمای بالا دارد که به نظر می رسد مخصوص لباس های کودکان است. قیمت ماشین لباسشویی هنوز مشخص نشده است ، اما انتظار داریم قیمت آنها بین 70 تا 80 دلار باشد. پیش از این شیائومی لباسشویی بزرگ Redmi 1A را با قیمت 112 دلار به بازار عرضه شد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا در 25 می برند چینی محصولات تازه وارد خود را معرفی کند. شیائومی در سال های گذشته پیشرفت بزرگی در صنعت تولید محصولات دیجیتال داشته و هر سال نیز بر مدل تولیدات این کمپانی افزوده می شود. البته بزرگترین سودآوری این شرکت برای اسمارتفون بوده که در بازارهای مختلفی شاهد عرضه هستیم.

شرکت شیائومی تاکنون لباسشویی های مختلفی از برند ردمی و میجا عرضه داشته که هر یک ویژگی های قابل توجهی داشتند. متاسفانه این مدل ها در بازارهایی به جز چین عرضه نمی شوند، مگر آن که شیائومی برنامه ای برای عرضه در سایر بازارها داشته باشد.