شیائومی به طور رسمی Mi Mix 5G ، Mi 9 Pro 5G و MIUI 11 را در 24 سپتامبر معرفی خواهد کرد

کنفرانس پرچمداران شیائومی برای نیمه دوم سال رسماً در تاریخ 24 سپتامبر برگزار خواهد شد. این شرکت دو محصول گوشی هوشمند جدید یعنی Xiaomi Mi Mix 5G و Mi 9 Pro 5G را در تاریخ 24 سپتامبر معرفی می ‌کند. در کنار رونمایی از جدیدترین گوشی‌های هوشمند این کمپانی، شیائومی همچنین بسته‌های رابط کاربری MIUI 11 OS و یک مدل جدید از تلویزیون هوشمند Mi TV را نیز در این مراسم رونمایی خواهد کرد. در نهایت باید ببینیم که واکنش‌های نسبت به این رویداد شیائومی چه  خواهد بود.

معرفی رسمی محصولاتMi Mix 5G ، Mi 9 Pro 5G و MIUI 11 از شیائومی

به نظر می‌رسد که این شرکت طرح نامگذاری سری جدید Mix را تغییر خواهد داد. در واقع به جای اتخاذ نام Mix 4، در این مدل جدید شاهد نام جدید Mi Mix 5G خواهیم بود. تیزر رسمی شیائومی، این دو دستگاه را به عنوان گوشی‌های هوشمند مفهومی برچسب‌گذاری کرده است. با توجه به اینکه سری Mix به عنوان یک ترکیب مفهومی شروع به کار کرده در نتیجه این اقدام شیائومی تعجبی آور نیست و اقدامی طبیعی برای این کمپانی به نظر می‌رسد.

برتری گوشی‌های Mi 9 و Redmi K20 Pro

همانطور که قبلاً تأیید شده بود، مدل Mi 9 Pro 5G با سریع‌ترین فناوری شارژ بی سیم 30 وات در جهان عرضه خواهد شد و در این زمینه بهترین عملکرد را خواهد داشت. البته این احتمال هم وجود دارد که مدل Mi Mix 5G نیز از همین فناوری برخوردار باشد. این دو پرچمدار 5G به همراه یک مدل جدید تلویزیون هوشمند Mi TV رونمایی و معرفی خواهند شد. هنوز جزییاتی در رابطه با این تلویزیون در دسترس نیست اما می توانیم احتمال دهیم که این مدل از رزولوشن 8K برخوردار خواهد بود و به رقابت با دیگر تلویزیون های 8K امسال خواهد پرداخت. البته باید بگوییم که منطقی است که شیائومی در این رویداد، تلویزیون برتر خود را معرفی و رونمایی کند زیرا چند روز بعد از این کنفرانس، کمپانی OnePlus نیز تلویزیون هوشمند برتر خود را ارائه و عرضه خواهد کرد و رقابت بین این دو کمپانی تشدید خواهد شد. در نتیجه شیائومی این فرصت را دارد تا برگ برنده خود را در این رویداد رو کند و نظر کاربران را به خود جلب نماید.

سرانجام در این کنفرانس در تاریخ 24 سپتامبر، در کنار پرچمداران شیائومی و تلویزیون این کمپانی، شاهد رونمایی از رابط کاربری MIUI 11 نیز خواهیم بود و احتمالا این گوشی‌های پرچمدار معرفی شده در این رویداد، با همین رابط کاربری جدید ارائه خواهند شد. گفته می‌شود که این رابط کاربری جدید دارای یک طراحی به روز شده باشد و با نمادها و آیکون‌های یکپارچه و ویژگی‌های جدید مانند “دسترسی دستیار صوتی به تماس‌های صوتی” و دیگر ویژگی‌ها ارائه شود. در نهایت باید منتظر جزییاتی بیشتر در این زمینه باشیم و ببینیم که شیائومی چه امکانات جدید، کاربردی و پیشرفته‌ای را در پرچمداران جدید و محصولات منحصر به فرد خود در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد.

آیفون 11 بهترین انتخاب برای محیط زیست نیست!