شیائومی موتورسیکلت الکتریکی Molinks را با برد حداکثر 120 کیلومتر در کمپین جذب سرمایه معرفی میکند

پس از اسکوتر برقی کاملاً فشرده، که در کوله­ پشتی معمولی قرار دارد، شیائومی مدل دیگری از خودروهای دو چرخ را معرفی کرده است. این نوآوری در یک طراحی کلاسیک ساخته شده است و از ویژگی­های اصلی آن، ذخیره انرژی چشمگیر و پر کردن هوشمند است.

موتورسیکلت ­­های الکتریکی از برجسته­ ترین محصولات در پلتفرم جذب سرمایه Youpin شیائومی هستند. این شرکت با راه ­اندازی موتورسیکلت برقی دیگر که توسط یک استارتاپ چینی تولید شده، مرزهای خود را توسعه می­دهد.

دستگاه اتوماتیک خوشبوکننده هوای شیائومی

شیائومی در زمینه تولید موتورسیکلت الکتریکی Molinks، با نام تجاری مشهور صنعت موتور سیکلت Qianjiang  و نیز برند Thunder متخصص در حوزه خودروهای الکتریکی همکاری کرده است. طراحی این مدل در سال 2018 جایزه طراحی آلمان IF را دریافت کرد.

این مدل به دو باتری لیتیوم یونی با ولتاژ 60 ولت و ظرفیت 20 آمپر مجهز شده است که شارژ آن برای غلبه بر ۷۴/۵ مایل (120 کیلومتر) کافی است. سرعت آن 22 مایل در ساعت (35 کیلومتر در ساعت) است. با اعلام محصول جدید، شیائومی نیز بر استفاده از موتورهای برقی تولید شده توسط شرکت آلمانی Bosch متمرکز شد.

دوچرخه برقی Molink دارای یک طراحی برتر و با استاندارد بالا می­باشد. خبر جالب اینکه این دوچرخه همچنین می­تواند متناسب با سلیقه صاحب آن سفارشی­سازی شود. اما طراحی آن تنها ویژگی برجسته این موتورسیکلت الکتریکی نیست، زیرا با توجه به بهره­گیری از دو باتری لیتیوم با کارایی بالا، موتورسیکلت می­تواند هنگام مسافرت با سرعت 35 کیلومتر در ساعت بیشتر از 120 کیلومتر را طی کند. این موتورسیکلت الکتریکی همچنین با دارای یک برنامه برای کنترل کاملاً هوشمند آن می­باشد. از دیگر ویژگی­های آن امکان همگام­سازی با تلفن هوشمند و پشتیبانی از نصب برنامه­ها است.

موتورسیکلت الکتریکی Molink، 5499 یوان (785 دلار) در کمپین جذب سرمایه قیمت گذاری شده است. شروع فروش این موتور در چهار رنگ در تاریخ 19 دسامبر یا 28 آذر ماه امسال تعیین شده است.