شیائومی اسپیکر بلوتوث قابل حمل Mi Outdoor Bluetooth را با قیمت 99 پوند (14 پوند) به بازار عرضه کرد.
شیائومی اسپیکر بلوتوث Mi Outdoor Mini را به بازار عرضه کرده است و اکنون با قیمت 99 یوان (14 دلار) در Mi Mall به فروش می رسد. همانطور که از این نام پیداست، اسپیکر بلوتوث Outdoor Mini نسخه کوچکتر اسپیکر بلوتوث MI Outdoor است که در سپتامبر 2019 با قیمت 199 یوان (28 دلار) به بازار عرضه شد.

پتنت جدید شیائومی و دوربین پاپ آپ هفت گانه


به نظر می رسد این مدل جدید یک نسخه کوچکتر از اسپیکرهای قابل حمل و بلوتوث سال گذشته است که دارای طراحی و همچنین چندین ویژگی مشابه است. این مدل الگوی طناب کشی قبلی خود را حفظ کرده است اما در این مدل قسمت توری اسپیکر کوچکتر شده است. همچنین از پروتکل بلوتوث 5.0 پشتیبانی می کند. این اسپیکر مینی ابعادی برابر 86 × 86 × 45mm و وزن آن 185 گرم است. همچنین از یک رابط USB Type C که دقیقاً در زیر توری قرار دارد پشتیبانی می کند. اسپیکر Mi Bluetooth Bluetooth Mini همچنین دارای یک باتری چشمگیر 2000mAh است که شیائومی می گوید می تواند حداکثر 10 ساعت پخش موسیقی را در 60٪ حجم صدا ارائه دهد. این اسپیکر قابل حمل، ضد آب در سطح IP55 می باشد.


علاوه بر این، اسپیکر بلوتوث Mi Outdoor mini از عملکرد اتصال استریوی بی سیم واقعی پشتیبانی می کند. این بدان معناست که می تواند دو اسپیکر را به هم وصل کند تا یک اسپیکر استریو وایرلس را با تحویل جلوه های استریو در پخش های کانال چپ و راست ایجاد کند. اسپیکر بلوتوث مینی به همان اندازه دارای یک میکروفون با نسبت حساسیت بالا، سیگنال بالا به نسبت نویز و فناوری لغو یکپارچه اکو است که می توان با یک کلیک به پاسخگویی و قطع تماسها پرداخت.

شیائومی و نسخه جدید اندروید 10