شیائومی دارای حق انحصاری استفاده همزمان از سیم دوم و مموری کارت درگوشیهای دو سیم بوده که فضای ذخیره سازی و حالت 5 جی را پیشنهاد می دهد. با پیشرفت صنعت به سمت شبکه های 5G ، سرعت پهنای باند و وسعت آن امکان دانلود بیشتر را فراهم می کند.

اکنون، یک شخص می تواند به راحتی فیلم های 4K را تماشا کرده یا حتی آنها را دانلود کند. ناگفته نماند که هزینه حافظه در تلفن های هوشمند می تواند با گذشت زمان بسیار زیاد باشد.امروزه این برای تلفن های هوشمند چیز عجیب و غریبی نیست که دارای حافظه های اضافه ای باشند اما شیائومی ممکن است به زودی قائده ی کل بازی را عوض کند.

بر اساس امتیاز حق ثبت اختراع، غول فناوری چینی در حال توسعه سیم کارت 5G است که قابلیت کارکرد در شبکه و سرویس دهی را نیز دارد. قابل توجه است که این فناوری مفهومی کاملاً جدید نیست و اولین بار در سال 2019 از یک شرکت متفاوت مشاهده شد. با این حال، به نظر می رسد شیائومی نیز به این فناوری علاقه نشان داده و قصد دارد تا یکی از موارد خاص خود را توسعه دهد.

همچنین بخوانید: شیائومی پرفروش ترین گجت پوشیدنی در هند

حق ثبت اختراع جدید از سازنده محبوب گوشی های هوشمند جزئیات کارت حافظه را ارائه می دهد که به عنوان سیم کارت نیز کاربرد دارد. بنابراین ، آن را کاملا شبیه به سیم کارت “فوق العاده” می کند که برای اولین بار توسط Ziguang سال گذشته معرفی شده است.

کاربردهای این فناوری می تواند در صنعت گوشی های هوشمند گسترده باشد. در حالی که تعداد کمی شرکت حافظه اضافی را در اسلات های سیم کارت هیبریدی دوگانه خود ارائه می دهند، تلفن های هوشمند رده بالاتر سعی می کنند از این روش استفاده نکنند اما حافظه داخلی بیشتری را ارائه می دهند. گفتنی است فناوری جدید می تواند روشی هوشمندانه تر برای اثبات نیاز به ذخیره سازی اضافی در هر دستگاه ارائه دهد. علاوه بر این، این روش امکان انتقال اطلاعات آسان تر برای کاربر هنگام تعویض تلفن های هوشمند را نیز فراهم می کند.

منبع