نسل جدید پوکوفون شیائومی در سال 2020 معرفی می شود

شرکت شیائومی مدتی است که به عرضه گوشی هوشمند پرچمدار اقتصادی تحت عنوان Pocophone F می‌پردازد و در این بین قصد دارد بزودی نسل جدید را تحت عنوان Pocophone F2 معرفی کند.

شیائومی و عرضه آداپتور شارژ سریع 60 واتی 

در سال جاری شاهد عرضه Pocophone F1 بودیم که دارای طراحی جذاب و مشخصات کلیدی برجسته بود. حال وقت آن رسیده بزودی شاهد عرضه نسل بعدی موسوم به Pocophone F2 باشیم.

شیائومی مشخص کرده نسل بعدی سال 2020 معرفی می شود و بدون شک از پردازنده اسنپدراگون 855 یا 865 بهره خواهد برد. اطلاعات دقیقی از این محصول شیائومی در دست نیست و باید منتظر ماند تا جزئیات بیشتری دردسترس قرار گیرد.

برند چینی درصدد است تا یک مدل ارزنده را ارائه دهد. اطلاعات دقیقی وجود نداشته تا به آن پرداخت و شیائومی نیز قصد دارد نسل بعدی را با طراحی بهبودیافته و مشخصات برجسته معرفی کند.

پیش بینی می شود در نیمه نخست سال 2020، پوکوفون اف 2 که نمونه بارز یک پرچمدار خوش قیمت است، با طراحی بهتر و پردازنده قوی تر از سری اسنپدراگون 800 کوالکام، راهی بازار شود.

گفتنیست که شیائومی بیشتر این مدل را برای بازار اروپا در نظر گرفته تا جایگاه خود را در این بازار تثبیت سازد. همانطور که می دانید، پوکوفون اف 2 با مشخصات پرچمدار و قیمت ارزان می تواند موردتوجه کاربران اروپایی قرار گیرد و محصول دیگر رقبا نیز با تهدیدی رو به رو هستند.

به هر حال جهت کسب اطلاعات تکمیلی باید تا سال 2020 منتظر ماند.