شیائومی از یک رطوبت سنج و دماسنج جدید با قیمتی بسیار مناسب پرده برداشت. این محصول بلوتوثی جدید که تنها 99 یوان (15 دلار) قیمت دارد، در هر جایی نصب می‌شود و می‌توان با استفاده از اپلیکیشن رسمی Mijia، آن را کنترل کرد. تصور می‌کنید دماسنج جدید شیائومی Qinqping Bluetooth چگونه شما را در داشتن خانه‌ای هوشمندتر همراهی می‌کند؟

کمپانی چینی شیائومی به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان لوازم خانگی هوشمند، گجتی کوچک را با بدنه 14 میلی‌متری معرفی کرده است که به نمایشگری کوچک با فناوری جوهر الکترونیکی مجهز شده و می‌تواند میزان رطوبت و دمای هوا را با دقتی بالا مشخص کند. وجود سنسور نور محیطی برای تنظیم شدت نور صفحه و همچنین زاویه دید بالا، به نمایش هرچه خواناتر محتوا کمک خواهند کرد.

رونمایی دوچرخه الکتریکی شیائومی Himo C20

بعد از اتصال دماسنج جدید شیائومی به سنسور چندمنظوره Gateway، کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن Mijia به این سنسور هوشمند دسترسی پیدا کرده و داده‌های ذخیره‌شده را از طریق شبکه ابری دریافت کنند؛ حافظه داخلی دماسنج Qinqping Bluetooth، به اندازه‌ای فضا دارد که برای 30 روز، داده‌ها را هر 15 دقیقه یک‌بار بر روی خود ذخیره کند.

دماسنج جدید شیائومیدماسنج شیائومی، آهنربایی داخلی داشته و به کاربران اجازه می‌دهد آن را به‌آسانی روی دیوار یا بخش‌های دیگر نصب کنند. افزون بر این، با باز کردن قاب پشتی می‌توان از بخش پشتی به عنوان پایه استفاده کرده و آن را روی سطوح هموار مثل میز قرار داد. نیروی مورد نیاز این گجت جدید از طریق یک باتری ساعتی CR2430 تامین شده و به لطف نمایشگر فوق کم‌مصرف آن با فناوری جوهر الکترونیکی، شیائومی مدعی‌ست که باتری بین 8 تا 12 ماه دوام می‌آورد. فعلا اطلاعاتی از زمان عرضه دقیق این محصول جدید در دست نیست؛ با این حال، کاربران می‌توانند با پرداخت تنها 99 یوان، این گجت خوش‌ساخت را خریداری کنند.

منبع: mydrivers