شرکت شیائومی پیشتر برند ردمی را به عنوان برند مستقل معرفی کرد. این کمپانی از سال 2019 شروع به فعالیت کرده تاکنون گوشی‌های هوشمند مختلفی معرفی و عرضه کرده است. در این بین سال گذشته شاهد معرفی تلفن هوشمند Redmi 8A بودیم و گویی قرار است در سال جاری باید شاهد معرفی Redmi 9A باشیم.

گوشی هوشمند Redmi 9 شیائومی معرفی شد

البته پیشتر ردمی 9 میان رده اقتصادی توسط شیائومی معرفی شد. بنابراین انتظار داریم گزینه اقتصادی ردمی 9A و 9C به عنوان مدل های میان رده ردمی 9 معرفی شوند. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون ردمی 9ای منتشر نشده و انتظار داریم برند چینی در آینده نزدیک معرفی از ردمی 9 ای را داشته باشد.

سال گذشته ، شیائومی Redmi 8A خود را به عنوان جایگزینی مقرون به صرفه تر برای Redmi 8 معرفی کرده است ، در حالی که امسال Redmi 9 در واقع دو نسخه ارزان تر چون 9C و 9A را خواهد داشت، اما به تازگی مدل 9A فاش شد. اکنون یک تلفن هوشمند با شماره مدل M2006C3LG در پایگاه داده FCC مشاهده شده است و اگر حدس و گمان صحیح باشد باید Redmi 9A باشد.

لیست کاملاً مبهم است و جدا از آن که باتری 4900 میلی آمپری عنوان شده، فناوری شارژ سریع 10W هم قرار است در این گوشی به کار گرفته شود. همچنین مشخص شده است که جدیدترین سیستم عامل MIUI 12 را به همراه دارد و می توانیم یک طرح از پشت آن را مشاهده کنیم که دارای لوگو Redmi در پایین سمت چپ است و به ما نشان می دهد که آنتن های آن در کجا قرار خواهد گرفت.

سال گذشته Redmi 8A در مقایسه با مدل معمولی Redmi 8 در برخی مشخصات اختلاف سخت افزاری داشت. انتظار می رود که این مدل نیز در مقایسه با ردمی 9 گزینه ای با مشخصات کمتر باشد. به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه شیائومی چیست. برند چینی و ردمی در نظر دارند بزودی گوشی ردمی9ای را با طراحی اقتصادی معرفی کنند.