شرکت شیائومی به تازگی هدفون بی سیم جدیدی معرفی کرده که ردمی ایردات 2 نام دارد. هدفون فوق العاده ارزان قیمت که کمتر هدفونی با این قیمت قابل خرید نیست. چندین ماه قبل شاهد عرضه هدفون بی سیم ردمی ایردات بودیم و حال نوبت به نسل جدید ردمی ایردات رسیده که از بلوتوث 5.0 پشتیبانی می کند و یک گزینه باکیفیت است.

گوشی شیائومی REDMI 9C احتمالا یک مدل پوکو خواهد بود

این محصول مانند نسل گذشته خود قیمت بسیار مناسبی دارد و ابتدا به صورت سرمایه‌گذاری جمعی و با قیمت ۱۱ دلار فروخته می‌شود. پس از پایان این مرحله، هدفون بی‌سیم شیائومی با قیمت ۱۴ دلار در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. درایورهای صوتی این هدفون 7.2 میلیمتری بوده و کیفیت صدا خوبی را می توان شنید.

این هدفون ارزان قیمت دارای فناوری لغو نویز بوده که عمدتا روی گوشی های گران قیمت است اما این بار در هدفون ارزان قیمت ردمی ایردات 2 شاهد هستیم که موجب می شود کیفیت تماس بهبود پیدا کند.

اصلی ترین اختلاف میان نسل جدید و نسل قبل بلوتوث 4.2 در نسخه پیشین و بلوتوث 5.0 در مدل جدید است. این فناوری ارتباطی جدید موجب می شود تا ردمی ایردات 2 سریعتر به دستگاه های دیگر متصل شود. هنگامی که دو بار روی گوشی ردمی ایردات 2 لمس می کنید، دستیار هوشمند شیائومی فعال می شود. بنابراین می توان به  پیدا کردن گوشی خود، ناوبری، استفاده از پیام‌رسان ویچت و همچنین عکس گرفتن بپردازید.

هدفون جدید سه سری داشته که باید به سری کوچک، متوسط و بزرگ اشاره کرد. هر هدفون 4.1 گرم بوده و بسیار ارگونومی بالایی دارد. شارژدهی ردمی AirDots 2 برابر ۴ ساعت است که البته با استفاده از قاب قابل شارژ آن، میزان شارژدهی به ۱۲ ساعت افزایش پیدا می‌کند. برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت شیائومی یا ردمی مراجعه داشته باشید.