شیائومی ردمی نوت 9 اس 23 مارس در مالزی رونمایی می شود

شرکت شیائومی قصد دارد بزودی یک نسخه جدید از سری ردمی نوت 9 را به نام ردمی نوت 9 اس رونمایی کند. این نسخه از دوربین عقب چهارگانه و دوربین سلفی حفره ای در وسط نمایشگر برخوردار است.

مشخص نیست ردمی نوت 9 اس چه تفاوتی با دو مدل ردمی نوت 9 پرو و پرو مکس معرفی شده در هند دارد. بعید است نسخه اس تفاوت بسیاری با دو نسخه دیگر این سری داشته باشد. زیرا سال گذشته شیائومی ردمی نوت 7 اس را عرضه کرد که از یک دوربین عقب 48 مگاپیکسلی به جای یک حسگر اصلی دیگر ردمی نوت 7 بهره می برد.

بنابراین انتظار داریم ردمی نوت 9 اس نیز چنین مدلی باشد و تفاوتی چندانی با سایر نسخه ها نداشته باشد. در رویداد 12 مارس ردمی هند دو گوشی ردمی نوت 9 پرو و ردمی نوت 9 پرو مکس را با مشخصات بزرگ معرفی کرد.

همچنین بخوانید: خانواده گوشی هوشمند ردمی نوت 9 پرو معرفی شد

مشخصات ردمی نوت 9 پرو و پرو مکس

شروع از طریق خرید بهترین مدل شروع کار. ردمی نوت 9 پرو مکس برای پردازش اطلاعات از تراشه 8 نانومتری اسنپدراگون 720 با استفاده از امکان و در کنار آن به 6 یا 8 گیگابایت حافظه حافظه رمعی مجهز شده است. خدمات فضای مجازی در بازدید از این محصول همگام 128 گیگابایت است.

شکل چینش لنزهای دوربین پشتی اجازه می دهد تا رد شود 8 بار مجاز است و این بار را می توانید بارگیری کنید. سنسور واقعی این دوربین 64 مگاپیکسلی است و در کنار آن از یک لنز فوق العاده عریض 8 مگاپیکسلی هم استفاده شده است که می توانید زاویه دید 119 را در اختیار شما قرار دهید.

در ردیف دوم ماژول دوربین هم یک لنز 5 مگاپیکسلی ماکرو در کنار سنسور تشخیص عمق 2 مگاپیکسلی توانسته است. ردمی نوت 9 پرو مکس از عکاسی در قالب خام (RAW) با اطمینان و حالت شبانه به شما اجازه می دهد.

دوربین سلفی این تلفن همراه در داخل حفره است صفحه نمایش تعریض شده 32 مگاپیکسلی مجاز است و در این حالت بالاتر می تواند وضع بیشتری پیدا کند تا بتواند برای دوربین سلفی تلفن همراه خود در نظر داشته باشد.

ردمی نوت 9 پرو مکس برای تأثیر نیرو بیش از 5050 میلی متر در آمریكا ساعتی متکی است كه از شارژ سریع 33 واتی پشتیبانی می كنند. خوشبختانه ردمی در محدوده شارژر حساست به خرج نداده و شارژر سریع در فضای بسته شده است.

ردمی برای محافظت از این گوشی از گوریلا گلس 5 استفاده کرده و هر دو از بدنه را با این پوشانده است. رنگ اطمینانی در بازدید از این مدل ارائه شده توسط آبی ، سفید و مشکی است.

قیمت ردمی نوت 9 پرو مکس

براساس اعلام شرکت سازنده ، ردمی نوت 9 پرو مکس در سه پیکرکندی و از روز 25 مارس روانه بازار قدرتمند. مدل 6/64 گیگابایتی قیمتی در حد 202 مجاز ، مدل 6/128 گیگابایتی به قیمت 230 درصدی برای حضور در انتخابات و در مدل 8/128 گیگابایتی 255 می توانید قیمت مناسب را مشاهده کنید.

شیائومی در ارسال معرفی رد نوت 9 پرو مکس ، از یک مدل بدون و بدون پسوند مکس ها را به عنوان رونمایی کرد. تفاوت واقعی ردمی نوت 9 پرو با مدل مکس در دوربین و سرعت شارژ است.

این مدل به یک دوربین سلفی 16 مگاپیکسلی مگاز شده است و در پشت بدنه هم می توانید جای سنسور 64 مگاپیکسلی از یک سنسور 48 مگاپیکسلی را به عنوان مدیر سایت خود انتخاب کنید. 8 مگاپیکسلی ، یک لنز 5 مگاپیکسلی ماکرو و یک سنسور تشخیص عمق 2 مگاپیکسلی ، یک لنز 5 مگاپیکسلی ، یک لنز به غیر از این که می توان آن را تعیین کرد ، در بخش دیگری نیز رد شده است 9 پرو تفاوتی با مدل افزایش قیمت خود به خودتان. در جلوی بدنه مجاز از یک نمایشگر LCD در حد 6.67 اینچ و با وضوح فول اچ دی پلاس استفاده شده و تراشه پردازشی هم از نوع اسنپدراگون 720 جی است. بدنه هر دو مدل در حد مجاز پاشیدن آب قدرتوم مجاز (توانمندی هدایت در آب غوطه ور کرد) و اسکنر شرح انگشت همکاری در کناره بدنه تعویض شده است.

منبع