شرکت شیائومی را باید از برندهای مطرح تولیدکننده گجت های دیجیتال دانست که هر سال نسل جدیدی از محصولات خود را در بازار عرضه می کند. در این بین باید به تلویزیون های هوشمند برجسته این کمپانی اشاره کرد که از کیفیت مناسب و وضوح تصویر بالایی برخوردار هستند.

تاکنون شاهد عرضه چندین مدل تلویزیون از سوی شیائومی بودیم اما در جریان 11 آگوست و جشن دهمین سالگرد تاسیس خود که به صورت آنلاین برگزار شد، این شرکت تصمیم گرفت به رونمایی تلویزیون شفاف Mi TV Lux OLED Transparent Edition بپردازد.

تلویزیون منحصر بفرد شیائومیمدلی که هیچ شباهتی به تلویزیون های دیگر نداشته و پنل عقب آن صفحه شفاف است و خبری از پنل مشکی نیست. این تلویزیون در هنگامی که خاموش است به راحتی محیط بخش عقب آن را می توان مشاهده کرد. همچنین در حالت روشن بودن تصور می شود اشیا درون آن روی هوا هستند.

البته این نخستین بار نیست که شاهد عرضه تلویزیون شفاف هستیم و ال جی سالهاست روی پروژه نمایشگر شفاف فعالیت دارد. حال شیائومی در همکاری با ال جی تصمیم گرفته تلویزیون شفاف و جذاب Mi TV Lux OLED Transparent Edition را معرفی کند.

یک تلویزین 55 اینچی که با قیمت 7 هزار دلار بزودی راهی بازار چین خواهد شد. جزئیات کامل تلویزیون اعلام نشد اما با محصولی پریمیومی و خاص از شیائومی رو به رو هستیم.

این اولین بار نیست که گجت های دیجیتال عجیبی توسط شرکت موردبحث معرفی می شود و Mi TV Lux OLED Transparent Edition هم اولین آن نیست. پیش بینی شده بزودی شاهد عرضه تلویزیون هوشمند مورد اشاره در بازار چین باشیم. مشخص نشده چه بازار هدفی برای این گزینه در نظر گرفته شده و باید منتظر ماند اطلاعیه های بیشتری توسط شیائومی به رسانه های مختلف اعلام شود.

در اخباری مرتبط دو گوشی ردمی کی 30 اولترا و می 10 اولترا هم در جشن 10 سالگی رونمایی شد.