شیائومی ماسک و دماسنج N95 به ارزش 300K یوان را به شهر ووهان متأثر از ویروس کرونا فرستاد

پس از آنکه شهر ووهان روز گذشته وارد وضعیت بحرانی شد، شرکت های فناوری در چین به کمک متخصصان پزشکی و همچنین ساکنانی که در شهرهایی بودند که این ویروس رو به گسترش است آمدند. پس از آنکه JD.com و Douyin (نسخه چینی TikTok) برای کمک به این کشور کمک کردند ، شیائومی همچنین کمک اضطراری به ارزش 300،000 یوان به شهر ووهان اعلام کرده است.

شیائومی از طریق حساب رسمی Weibo خود فاش کرد که این گروه اولین گروه از تجهیزات پزشکی را به ووهان ارسال کرده است که شامل ماسک های N95 ، ماسک های پزشکی و دماسنج ها است. شب گذشته اولین گروه از مراکز مختلف به شهر آسیب دیده ارسال شد. انتظار می رود این تجهیزات امشب به مقر پیشگیری و کنترل همه گیر بیماری ووهان وارد شوند. این شرکت افزود که آنها وضعیت اپیدمی را تحت نظر دارند و همچنان منابع خود را برای کمک به شهر تخصیص می دهند.

شیائومی Youpin و خط تولید هدفون های بی سیم

گفته می شود که ویروس کرونا، که باعث ایجاد یک مورد خاص از پنومونی کشنده است ، از شهر ووهان در چین سرچشمه گرفته است. دیروز پروازهای اصلی و سیستم های حمل و نقل مسافت طولانی به حالت تعلیق در آمدند،  و این شهر حالت قرنطینه به خود گرفت. ووهان هفتمین شهر پرجمعیت چین با جمعیتی بالغ بر 11 میلیون نفر است.با توجه به این که بیشتر این شهروندان مجاز به ترک شهر نیستند تا زمانی که بیماری کنترل شود از مناطق مختلف کشور کمک گرفته می شود.

نسخه ی دی جینگ در پکن یکی از بزرگترین فروشندگان آنلاین در چین ، امروز اعلام کرد که 1 میلیون ماسک پزشکی و 60،000 تجهیزات پزشکی به ووهان ، در بسته های مختلف اهدا خواهد کرد. نسخه چینی اپلیکیشن TikTok به نام Douyin دارای یک صفحه اختصاصی #FightPneumonia در برنامه خود است که به روزرسانی هایی در مورد پخش برنامه و همچنین اطلاعات مربوط به پیشگیری از آن را ارائه می دهد. این برنامه همچنین برای پشتیبانی از کادر پزشکی ، پزشکان و بیماران در سطح شهر “اثر ویدیویی Jiayou” اضافه کرده است.