شیائومی هند رویداد Smarter Living 2021 را برای 29 سپتامبر برنامه‌ریزی کرده است

شیائومی از ابتدای امسال در هند شروع به کار کرده و این شرکت پس از عرضه انواع مختلفی از گوشی‌های هوشمند، لپ‌تاپ‌ها، تلویزیون‌ها و دیگر محصولات قرار است تا رویدادی در ۲۹ سپتامبر با عنوان زندگی هوشمندتر ۲۰۲۱ در هند برگزار نماید. در این رویداد که به صورت مجازی برگزار خواهد شد و از برخی محصولات جدید این شرکت نیز رونمایی می‌شود. در ادامه جزییات بیشتر را در رابطه با این رویداد در اختیارتان قرار خواهیم داد.

سال گذشته، Xiaoami یک رویداد مشابه را در هند برگزار کرد که در آن مدل‌های جدید Mi TV ، Mi Smart Purifier Water و Mi Smart Band 4 را معرفی کرد. در نتیجه ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم كه این شركت در رویداد امسال نیز محصولات جدید خود را معرفی کند و از محصولات جدیدی رونمایی نماید.

گفته شده است که، تصویر تیزر رویداد SMARTER LIVING 2021  شامل محصولات اکوسیستم شیائومی است. که می‌توان به محصولاتی چون دستبند هوشمند Mi Smart Band 5، ساعت Mi Watch Revolve، کفش (Mijia Sneakers 4؟)، لامپ هوشمند و صابون شوینده Mijia Automatic اشاره کرد.

جدا از این محصولات نام برده، شیائومی ممکن است که بر اساس گزارشی از ژوئیه، تلویزیونهای Mi جدیدی را نیز راه‌اندازی و رونمایی کند. همچنین ممکن است مدل‌های جدید لپ تاپ این برند نیز معرفی شوند و این موضوع بسیاری را هیجان‌زده خواهد کرد و اتفاق جذابی خواهد بود.

به هر حال، آنچه ما به طور قطع می‌توانیم بگوییم این است که این شرکت قطعاً Mi Smart Band 5 و Mi Watch Revolve را مطابق تصویر تیزر منتشر شده و اخبار فاش شده راه اندازی و رونمایی خواهد کرد. اما به طور رسمی هنوز چیزی معرفی نشده و فقط می‌دانیم که این مراسم در تاریخ ۲۹ سپتامبر معادل مهر برگزار خواهد شد و باید منتظر اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد از سوی شیائومی باشیم. امیدواریم که محصولاتی که قرار است در این رویداد رونمایی شوند و جذاب و هیجان‌انگیز باشند و نظر بسیاری را به خود جلب کنند. شما عزیزان نیز می‌توانید نظرات و حدس و گمان خود را در رابطه با محصولاتی که در این رویداد قرار است رونمایی شوند با ما به اشتراک بگذارید.