شیائومی فاش کرد که تمامی تلویزیون‌های Mi TV به اندروید Pie بروزرسانی خواهند شد!

همانطور که در مطالب قبلی اشاره کردیم به زودی مراسمی از رونمایی محصولات شیائومی برگزار خواهد شد که در این روزهای اخیر هر روز جزییاتی از محصولات و اخبار این مراسم منتشر می‌شود. در واقع این اخبار در راستای داغ‌تر شدن مراسم ارائه می‌شوند تا نظر کاربران را به خود جلب نمایند. البته شیائومی در این رویداد احتمالا بسیار پررنگ خواهد بود و از محصولات خوبی رونمایی خواهد کرد. این رویداد، پیشرفت خوب این شرکت را در یک سال گذشته به تصویر خواهد کشید و رقابت این برند با برندهای برتر دنیا را نشان خواهد داد. همانطور که اخیرا متوجه شدیم شیائومی برنامه هوشمندانه‌ای برای محصولات هوشمند جدید خود دارد و قدم در راه پیشرفت نهاده است. از سوی دیگر حضور این کمپانی در تولید محصولات مختلفی چون تلویزیون، گوشی هوشمند و ساعت موفقیت خوبی برای این شرکت خواهد بود تا در چندین بازار مختلف موفقیت خود را نشان دهد. بر اساس آمار منتشر شده نیز بیشترین درصد فروش و بازار شیائومی در هند بوده و این کمپانی نیز محصولات خود را با قابلیت‌های کاربردی، زودتر از دیگر بازارها در اختیار مشتریان هندی خود قرار می‌دهد تا نظر آن‌ها را به خود جلب نماید.

تمامی تلویزیون‌های Mi TV با اندروید Pie بروزرسانی خواهند شد

اما از سوی دیگر شیائومی به تازگی رویداد Smarter Living 2020 خود را در هند برگزار کرد که در آن از چندین محصول و تجهیزات خانگی هوشمند مانندMi Smart Water Cleaner ، Mi Motion Activated Night Light 2 ، Mi Smart Band 4. رونمایی شد. غول فناوری چینی، همچنین سری‌های برتر Mi TV 4X و Mi TV 4A را به بازار عرضه کرد. در واقع شیائومی به تازگی از چهار تلویزیون هوشمند که با رابط PatchWall 2.0 هستند رونمایی کرده است که با سیستم عامل اندروید TV Pie در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت.

رونمایی شیائومی Redmi 8A در 25 سپتامبر

اگر نمی‌دانید که رابط کاربری به روز شده در مدل‌های قدیمی تلویزیون Mi چه خواهد شد، شیائومی پاسخی برای شما داده است. این غول فناوری چینی اعلام کرده است که در واقع همه تلویزیون‌های Mi که قبلاً راه اندازی شده‌اند، از پشتیبانی Android Pie نیز بهره‌مند می‌شوند. به قولی این شرکت فاش کرد که مدل‌های قدیمی تلویزیون Mi مانند Mi TV 4A Pro در ابعاد 43 اینچی، Mi TV 4A Pro  در ابعاد 49 اینچی و Mi TV 4 Pro در ابعاد 55 اینچی از بروزرسانی سیستم عامل بهره خواهد برد و این بروزرسانی اخیر همچنین از پشتیبانی Netflix و Amazon Prime برخوردار خواهد بود.

شیائومی پیش از این در ماه ژوئیه به استخدام آزمایش‌کنندگان برای تست دسترسی سریع به اندروید 9 در سری Mi TV 4A پرداخته بود.Mi TV 4C Pro  در ابعاد 32 اینچی وMi TV 4A Pro  در ابعاد 32 اینچی در اواخر ماه گذشته شروع به دریافت بروزرسانی Android Pie کردند. با این حال، هیچ تاریخی برای معرفی این بروزرسانی اعلام نشده اما شیائومی فاش کرده است که در سه ماه آخر سال 2019 برخی از این بروزرسانی‌ها اعمال خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.