شیائومی دارای تعداد زیادی هدفون با طراحی و ویژگی های مختلف است. به تازگی ، تمرکز آن به هدفون بی سیم TWS تغییر یافته است که جدیدترین مدل های آن هدفون های بی سیم Mi True و Mi True Wireless Ear Basic هستند. با این حال ، هیچ یک از هنذزفری های TWS آن با فناوری (ANC) یا لغو سروصدا همرانیست اما باید به زودی تغییر این رویه تغییر کند.

امروز ، ما متوجه شدیم که به زودی شیائومی یک جفت هدفون TWS را با ANC معرفی می کند و آنها را به عنوان هدفون های با فناوری لغو سرو صدا Mi Active Miami رونمایی می کنند. این محصول گواهینامه بلوتوث خود را دریافت کرده است و انتظار می رود در هر زمان به بازار عرضه شود.

هدفون دارای شماره مدل LYXQEJ05WM است و در توضیحات گفته شده این هدفون یک جفت گوشی TWS دارد. همچنین نشان می دهد که گوشی های هدفون دارای بلوتوث 5.0 ، پشتیبانی از رمزگذارهای صوتی SBC و AAC و دارای استاندارد ضدآب IPX4 است. احتمالا شیائومی بخواهد این هدفون سطح بالا و نسل جدید را در کنار گوشی هوشمند می 10 پرو پلاس معرفی کند.

هنوز چیزهای زیادی درمورد هدفون های بی سیم Mi Miase  وجود ندارد. ما امیدواریم که این هندزفری باتری بسیار عالی و پشتیبانی از شارژ بی سیم داشته باشد و قیمت مشخصی هم از آن آشکار نشده است. نه تنها اطلاعاتی از هدفون بی سیم جدید شیائومی نداریم، بلکه جزئیات درباره می 10 پرو پلاس آینده هم کم است.

گفته شده هر دو مدل در آگوست امسال معرفی می شوند و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند. شایان ذکر است که می 10 پرو پلاس به چیپ اسنپدراگون 865 پلاس مجهز بوده و یک گوشی هوشمند پریمیومی و بزرگ محسوب می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است به انتظار ادامه داد تا کمپانی چینی در نهایت این محصول جدید را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. همانطور که می دانید سری می 10 در اوایل سال جاری معرفی شدند و به تازگی هم گزارش هایی پیرامون می 10 پرو پلاس یک مدل جدید از این خانواده منتشر شد.