Xiaomi Watch Lite

Xiaomi Watch Lite ساعت جدید شیائومیشیائومی ساعت هوشمند خود را با نام Xiaomi Watch Lite برای خارج از چین تولید کرد. این ساعت تقریباً همان ساعت هوشمند Redmi Watch هست، که ماه گذشته در چین راه اندازی شد، فقط قابلیت GPS را به آن اضافه کرده است.

 

 

ساعت شیائومی Xiaomi Watch Liteصفحه نمایش ساعت Xiaomi Watch Lite

در ساعت هوشمند شیائومی Mi Watch Lite از صفحه نمایش لمسی رنگی 1.4 اینچی با رزولوشن 320 × 320 پیکسل استفاده شده است. علاوه بر این، صفحه نمایش دارای عملکرد تنظیم روشنایی خودکار را دارد و تراکم پیکسل این نمایشگر 323ppi می باشد. ساعت شیائومی بیش از 120 شماره گیری را پشتیبانی می کند.

 

 

Xiaomi Watch Lite ساعت جدید شیائومی قیمت و خریدویژگی های ساعت Xiaomi Watch Lite

Mi Watch Lite دارای گام شمار اتوماتیک می باشد و از 11 حالت ورزش پشتیبانی می کند. این موارد شامل دویدن در فضای باز، دوچرخه سواری در فضای باز، دوچرخه سواری داخل سالن و تردمیل می شود. همچنین شامل شنا در آب های آزاد، شنا در استخر، سبک آزاد، کریکت، پیاده روی و … 

علاوه بر این، این ساعت هوشمند اندازه گیری میزان خواب، نظارت بر ضربان قلب و عملکردهای تنفسی ( اندازه گیری سطح اکسیژن خون ) انجام میدهد.

 این ساعت هوشمند به کاهش سطح استرس شما هم کمک کند.

Xiaomi Watch Lite ساعت هوشمند شیائومی قیمت و مشخصات از دیگر ویژگی ها می توان به مشاهده تماس های دریافتی، پیام کوتاه و یادآوری اعلان برنامه، کنترل موسیقی، یادآوری های کم تحرک، جستجوی گوشی های هوشمند و پیش بینی وضعیت هوا اشاره کرد.

Xiaomi Watch Lite همچنین دارای GPS است، در حالی که Redmi Watch از این عملکرد پشتیبانی نمی کند

این ساعت هوشمند علاوه بر GPS دارای ناوبری و فشارسنج GLONASS نیز می باشد. ساعت شیائومی Watch Lite از یک طراحی صفحه مربع را بهره مند است و دارای یک صفحه نمایش رنگی با وضوح 1.4 اینچ است.

ساعت هوشمند Xiaomi Watch Lite نظارت بر ضربان قلب و کنترل دسترسی اتوبوس NFC و سایر عملکردهای دیگر. Mi Watch Lite دارای یک باتری 230 میلی آمپری داخلی می باشد. این تا 9 روز عمر باتری را فراهم می کند و می تواند ظرف دو ساعت کاملاً شارژ شود. Xiaomi Watch Lite دارای سه رنگ بدنه ساعت و پنج رنگ بند یعنی صورتی، فیلی، سیاه، آبی دریایی و زیتونی را ارائه می دهد.

 

Xiaomi Watch Lite قیمت و مشخصات ساعت هوشمند شیائومی
قیمت Xiaomi Watch Lite

بنابراین ، شیائومی جزئیات قیمت گذاری و لیست Xiaomi Watch Lite را فاش نکرده است. اما با توجه به قیمت Redmi Watch 299 یوان (46 دلار) انتظار می رود، که قیمت Xiaomi Watch Lite نزدیک به آن باشد.

 


 

***برای اطلاع از اخبار جدید با مجله شیائومی همراه باشید***