دستگاه تصفیه آب C1 شیائومی با سه خروجی آب و فیلتراسیون RO سطح 4

دستگاه تصفیه آب شیائومی C1 رسما برای فروش به بازار چین عرضه شد. این دستگاه تصفیه آب C1، جایگزین دستگاه تصفیه آب Lentils شیائومی است که در اوت امسال معرفی شد. Mi Water Purifier C1 با قیمت بالاتر 1299 یوان (182 دلار) عرضه می‌شود و در تاریخ 30 سپتامبر به فروش می‌رسد. در ادامه به جزییات بیشتر در رابطه با این محصول جدید شیائومی خواهیم پرداخت.

دستگاه تصفیه آب شیائومی به بازار چین عرضه خواهد شد!

ظاهرا شیائومی در تولید محصولات جانبی نیز بسیار موفق بوده و بازار چین را به کل در اختیار گرفته است. البته در آینده احتمالا شاهد موفقیت بیشتر این کمپانی و حضور آن در تمامی بخش‌های بازار خواهیم بود. شیائومی سعی دارد تا نام خود را در بازار چین و هند به برترین نام تبدیل کند و هر نوع محصولی را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. به تازگی دستگاه تصفیه آبی از شیائومی معرفی شده است. دستگاه تصفیه آب C1 شیائومی در واقع یک نسخه بروز شده از دستگاه تصفیه آب “Lentils” است و هنوز هم از همان فرآیند تصفیه خودکار استفاده می کند. در این مدل شما می توانید آب تصفیه شده را از طریق سه شیر مختلف دریافت کنید. این آب تصفیه شده یک منبع آب آشامیدنی بوده و آب را به معنای واقعی تمیز خواهد کرد.

همانطور که گفتیم تصفیه آب C1، از سه خروجی آب در طراحی مشابه مدل قبلی یعنی Lentils ارائه شده است. ابعاد این محصول 170×452×471 میلی متر بوده است. مخزن ذخیره‌سازی آب در این دستگاه تصفیه جدید، 3 لیتری بوده و در واقع این مقدار آب را در خود نگه خواهد داشت. شایان ذکر است که دستگاه تصفیه آب C1 از چهار فناوری تصفیه اسمز معکوس (RO) استفاده می‌کند. این محصول به راحتی قابل حمل و نقل بوده و استانداردهای آب آشامیدنی را به همراه استاندارد بسته بندی درجه یک در اختیار کاربران خود قرار داده است.

راندمان تولید آب در این محصول 1: 1 بوده به این معنی که هیچ آبی هدر نخواهد رفت. میزان خروجی آب 1.3 لیتر در دقیقه است و بنابراین با مخزن L3، این دستگاه تصفیه کننده می‌تواند آب آشامیدنی را برای رفع نیازهای مکرر ارائه کند. کل تولید روزانه آب از طریق این دستگاه حدود 47 بطری است که می‌تواند نیاز روزانه یک خانه حدودا 3 تا 5 نفر را تأمین کند.

فروش Xiaomi Mi 9 Pro 5G در 2 دقیقه

علاوه بر این، دستگاه تصفیه آب Xiaomi Mi C1 از قابلیت نصب در آشپزخانه پشتیبانی می‌کند. نکته جالب دیگر این است که طرفداران در کشور چین حتی می‌توانند از سرویس نصب رایگان این محصول نیز بهره ببرند و این موضوع فقط برای کاربران چینی خواهد بود.