اسپیکر شیائومی XiaoAI Touchscreen جدیدترین محصول هوشمند چینی‌هاست که در پاسخ به اسپیکر هوشمند Home Hub شرکت گوگل توسعه یافته است. اسپیکر لمسی شیائومی این امکان را به کاربران می‌دهد که تمام وسایل هوشمند خود را به آسانی کنترل کنند.

شیائومی در ادامه فعالیت‌های خود در جهت هوشمندتر کردن خانه‌ها، یک اسپیکر لمسی جدید را در رویداد معرفی گوشی های خانواده Mi 9 در مقابل علاقه‌مندان قرار داده است که به لطف فناوری AI، کاربران به چندین روش مختلف می‌توانند گجت های خانگی را کنترل کنند. همانند چند نمونه از اسپیکرهای قبلی شیائومی، این محصول جدید نیز به دستیار صوتی XiaoAI مجهز شده است تا تعامل کاربران با دستگاه، بیش از پیش افزایش یابد. فروش بیش از 9 میلیون اسپیکر مبتنی بر XiaoAI به خوبی گویای محبوبیت بالای این محصولات است. حالا نیز اسپیکر XiaoAI Touchscreen شیائومی از راه رسیده تا گجت های خانگی لنوو و گوگل به چالش کشیده شوند.

گذر به IPv6 ، نیاز اصلی کشور

قابلیت های اسپیکر شیائومی XiaoAI Touchscreen

دستگاه پیش رو در مقایسه با نسل قبلی آن، تفاوت‌های بسیاری داشته و برجسته‌ترین مشخصه آن، تجهیز دستگاه به یک نمایشگر لمسی است. در حقیقت، سازندگان از صفحه نمایشی 4 اینچی به همراه یک ساعت زنگدار دیجیتالی با امکان شخصی‌سازی استفاده کرده‌اند که از آن می‌توان برای انجام کارهای مختلفی مثل انتخاب موسیقی، تماشای ویدیو و نصب طیف گسترده‌ای از اپلیکیشن ها بر روی آن استفاده کرد.

اسپیکر شیائومی XiaoAI Touchscreenاسپیکر هوشمند شیائومی به صورت پیش‌فرض با منابع ویدیویی متعدد و همچنین کتابخانه صوتی Q شرکت Tencent همراه شده است تا گوش کردن به موسیقی و تماشای فیلم، در هر زمان امکان‌پذیر باشد. کاربران همچنین با اتصال این دستگاه به گجت های خانگی، قادر به کنترل بسیاری از وسایل همچون دوربین ها خواهند بود.

اسپیکر شیائومی XiaoAI Touchscreenهنوز قیمت و زمان عرضه اسپیکر جدید شیائومی اعلام نشده است؛ با این حال، آزمایش این گجت قرار است از هفته آینده آغاز شود.

اسپیکر شیائومی XiaoAI Touchscreen

منبع: Gizmochina