عرضه محصول جدید یوپین شیائومی یک پایه مانیتور کامپیوتر مجهز به یک لامپ ضد عفونی

در پی بروز بیماری همه گیر COVID-19 یا همان کرونا ویروس در چین که فعالیت های اقتصادی و اجتماعی را فلج کرده است ، فروش وسایل محافظت از صورت و استریلیزاسیون افزایش یافته است. یوپین شیائومی در چند وقت اخیر میزبان چندین چراغ استریلیزاسیون بوده است اما جدیدترین آنها یک پایه رومیزی مانیتور رایانه شخصی است که دارای یک لامپ ضدعفونی روی صفحه است. این ابزار ضد عفونی Lego S6 Pro با قیمت مقرون به صرفه 999 یوان به بازار عرضه می شود.

این ابزار شامل یک پایه نمایشگر و یک قفسه ذخیره سازی دسک تاپ با ضد عفونی کننده اشعه ماوراء بنفش است. یک لامپ ضدعفونی UV-C در پایین تعبیه شده است تا یک عملکرد استریلیزاسیون با تایمر 10 دقیقه ای را فراهم کند.عملکرد این ابزار بر پایه ای از پرتوهای فرابنفش با توانایی قوی برای استریلیزاسیون بالا و ضد عفونی کردن می باشد ، که می تواند در تکثیر RNA ویروسی تداخل ایجاد کند و پروتئین های آن را غیرفعال کند ، در نتیجه باکتری ها و میکروارگانیسم ها را از بین می برد.

همچنین بخوایند: شیائومی و معرفی محصولات جدید 2020

هنگامی که کاربر به ضد عفونی نیاز دارد ، فقط باید موارد را در منطقه تحت پوشش لامپ UV در زیر میز ضد عفونی Lego S6 Pro قرار داده و سوییچ را فشار دهید. لامپ UV بعد از 10 دقیقه به طور خودکار خاموش می شود که بسیار نگران کننده است.

علاوه بر ضد عفونی کردن UV، آن مجهز به یک قفسه بالایی و نگهداری است که می‌تواند صفحه نمایش را را تا 13.5 سانتی متر بالا ببرد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا نمایشگر را در یک سطح استاندارد مشاهده  کنند حتی  حالت نشستن اشتباه کاربر را که خم شدن مهره های پشت و قوز کردن است از بین می برد و بار بر ستون فقرات و گردن را کاهش می دهد.

همچنین دارای یک کشو بزرگ و یک محفظه مخفی برای ذخیره سازی لوازم اداری است. این وسیله دارای درگاه شارژ USB است و از یک جعبه ذخیره سازی جانبی قابل حمل برای نگهداری آسان پشتیبانی می کند.

لازم به ذکر است که این دستگاه دارای یک دستیار هوشمند با صفحه لمسی 4.5 اینچی است. دستیار هوشمند می تواند دستیاران اداری ، دستیاران صوتی AI ، ارتباطات و همکاری ، تشخیص سلامت و سایر کارکردها را در اختیار شما قرار دهد.