Xiaomi Youpin

به تازگی شیائومی یوپین (Xiaomi Youpin) محصول جدید خود که کفی کفش هوشمند می باشد را معرفی کرده. در این کفی کفش هوشمند از فناوری گرمایشی استفاده شده که از فناوری گرمایش فضانوردان بهره گرفته است.

در روز های زمستان برای همه ما پیش آمده که پاهایمان در کفش سرد میماند و باعث میشود که دائم احساس سرما کنیم. شیائومی که با فناوری های جدید خود زندگی را هروز برای ما ساده تر میکند، به فکر روز های سرد ما هم میباشد. در محصول جدید خود کفی کفش هوشمندی را معرفی کرده که به ما در زمستان بسیار کمک میکند تا پاهایمان را گرم نگه دارد. از این کفی در روز های زمستان، مناطق برفی، کمپین ها و… میتوانید استفاده کنید و از گرمای این کفی لذت ببرید.

کفی گرمایشی شیائومیکنترل گرمایشی این کفی کفش هوشمند به صورت بی سیم (Wireless) میباشد. هزینه ای که باید برای خرید این کفی کفش هوشمند در نظر بگیرید 229 یوان میباشد.

این کفی برای گرم کردن از فیبر کربن استفاده میکند که به سرعت داخل کفش را گرم میکند.

ایمنی این دستگاه بسیار بالا میباشد. تراشه هوشمند داخل این کفی دمای حرارت را در سه سطح تنظیم میکند و مداوم درجه حرارت را اندازه گیری میکند تا دما از 50 درجه بالاتر و از 40 درجه پایین تر نرود.

کفی گرمایشی شیائومیسطح کنترل دما

این کفی سه سطح برای تنظیم دما دارد. میتوانید دما را در 40-45-50 درجه سانتی گراد تنظیم کنید. در مقایسه با کفی های گرمایشی موجود که به آرامی افزایش دما انجام میشد، در کفی گرمایشی هوشمند شیائومی کمتر از 10 ثانیه گرما را حس میکنید و تا 8 ساعت از گرمای کفی استفاده کنید.

Aerogel آرئوژلبرای استفاده از گرمایش این کفی درسته که به شارژ این کفی ها نیاز دارید، اما شیائومی فکری هم برای بعد از اتمام شارژ این کفی ها کرده. به طوریکه از لایه حراراتی که از فناوری و ماده (aerogel) میباشد، استفاده کرده تا در صورت اتمام شارژ بعد از 8 ساعت باز هم پاهای شما گرم بماند.

کفی گرمایشی شیائومیاز نظر استحکام این کفی میتواند 100000+ خم شدن را تحمل کند و همچنان بدون تغییر شکل بماند. همچنین کاملا ضد آب میباشد و در صورت خیس شدن کامل هم هیچ مشکلی در کار کرد این کفی پیش نمی آید.

کفی گرمایشی شیائومیبه طور کلی، شیائومی دوست دارد در بخشهایی که نیاز به نوآوری دارند و بسیار مفید هستند سرمایه گذاری کند. بازار کفی های برقی گرمایش هنوز پیشرفت زیادی نکرده. اما به سرعت در حال توسعه است. بنابراین حدس می زنیم که علاقه شیائومی به تولید گجت ها با فناوری جدید بسیار زیاد میباشد.

 


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***