شیائومی همکاران بسیاری برای اکوسیستم خود دارد که یکی از این همکاران مطرح، کمپانی Yunmai است. Yunmai را همه با ترازوی هوشمندش می‌شناسند که یکی از پرفروش‌ترین محصولات شیائومی بوده است. اکنون Yunmai از یک پاوربال (توپ قدرت) با قیمت 69 یوان پرده‌برداری کرده است.

رونمایی شیائومی از محصولات جدید در CES 2017

پاوربال گجتی است که برای توانبخشی آسیب‌های عصبی تکراری، رگ به رگ شدن، شکستگی و تقویت مچ دست بسیار مفید است. این دستگاه همچنین برای رفع درد مچ و سایر مواردی که مچ را تحت تأثیر قرار می‌دهند، بسیار مناسب است. این گجت کاملاً مکانیکی است و نیاز به برق ندارد و هیچ موج الکترومغناطیسی تولید نمی‌کند. از پاوربال شیائومی همچنین می‌توان برای ازبین بردن استرس و تقویت عضلات دست استفاده کرد.

پاوربال شیائومیmai
این پاوربال Yunmai شیائومی یک قسمت چرخان (روتور) دارد که چرخ سبز نیز نامیده می‌شود، و روی محور خود می‌چرخد و در برابر حرکت دست کاربر مقاومت ایجاد می‌کند که دقت ژیروسکوپی نام دارد. هرچه روتور سریعتر بچرخد، مقاومت بیشتری در برابر دست کاربر ایجاد می‌شود. مقاومت ایجادشده کاملاً یکسان و هم‌اندازه است که برای توانبخشی، تمرین و تسکین درد مچ ایده‌آل است.
محفظه‌ی پاوربال تقویت مچ Yunmai از متریال پلی کربنات به همراه هسته‌ی آبکاری‌شده با آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. این پاوربال بسیار محکم است و نمی‌شکند. علاوه بر این، پاوربال توانبخشی شیائومی یک دستگاه قابل ارتجاع داخلی و همچنین تعدادی چراغ دارد که با چرخش پاوربال، می‌چرخند.

منبع: GizmoChina