طرح جدید گوشی های هوشمند شیائومی  با صفحه نمایش منحنی در هر دو طرف

به تازگی در دفتر مالکیت معنوی جهانی ( WIPO ) طرح جدید شیائومی برای دو گوشی هوشمند این کمپانی، ارائه و این طرح توسط افراد ناشناس، ثبت اختراع گردیده است.

در پتنت جدید شیائومی، دو گوشی جدید شیائومی وجود دارند که هردوی آنها از صفحه نمایش منحنی بهره مند شده اند. لازم به ذکر می باشد این طرح برای اولین بار در کانسپت گوشی Xiaomi Mi Mix Alpha   وجود داشته است.

تفاوتی که در  Mi Mix Alpha و طرح جدید شیائومی وجود دارد این است که لبه Mi Mix Alpha در هر دو طرف دارای خم و منحنی است در صورتی که در پتنت جدید در طرح اول فقط یک طرف از لبه گوشی ها دارای منحنی می باشد.

در طرح دوم صفحه نمایش از سمت دیگری به دور گوشی ارائه شده  و صفحه نمایش از طرف بالای گوشی قرار گرفته است. در هر دو طرح هیچ یک از دستگاه ها دارای دوربین سلفی نمی باشند چرا که تمام گوشی صفحه نمایش است و دوربین اصلی به عنوان دوربین سلفی کارایی دارد.

در این طرح ( طرح دوم ) خبری از دکمه و جای شارژ و یا خروجی پخش صدا وجود ندارد و شیائومی قصد دارد با این ثبت اختراع، صفحه نمایش گوشی Mi MIX Alpha را گسترش دهد.

انتظارمی رود با پیشرفت روز افزون فناوری در تولید گوشی های هوشمند با صفحه نمایش منحنی، در سال جاری میلادی باید منتظر گوشی های هوشمند فوق پیشرفته و فوق العاده جذاب مانند گوشی Mi MIX Alpha و با تولید بسیار زیاد باشیم.