فروشگاه های آفلاین شیائومی در سراسر چین از 28 ژانویه به دلیل همه گیر شدن ویروس کورونا تعطیل می شود

شیائومی اعلام کرده است که فروشگاه های آفلاین خود را که در شهرهای مختلف چین پراکنده اند، تعطیل می کند. این در بیانیه مطبوعاتی توسط غول فناوری در اوایل امروز مطرح شد. در این پست در رابطه با شیوع ویروس کرونا که در حال حاضر در حال ویران کردن کشور است لزوم کمک به کارهای پیشگیرانه و کنترل همه گیر در چین اشاره شد.  این تعطیلی از 28 ژانویه خواهد بود. فروشگاه ها در روز دوشنبه، 3 فوریه دوباره باز می شوند اما بسته به وضعیت غالب می تواند گسترش بیشتری پیدا کند. این شرکت اعلام کرده است که در صورت تعدیل ، به طرفداران اطلاع داده می شود.

با توجه به وضعیت اپیدمی، به منظور همکاری با دولت ها در همه سطوح برای انجام بهترین کارها در این زمینه و توقف و پیشگیری از همه گیر شدن بیماری، پاسخگویی جامع و فعال به سیاست ها و اقدامات ملی و همچنین برای سلامتی خانواده و دوستان مان، ما با دقت تصمیم گرفتیم:

  1. فروشگاه های شیائومی در سراسر کشور از 28 ژانویه 2020 (چهارمین روز) تا 2 فوریه 2020 (روز نهم) بسته خواهد شد. بازگشایی در تاریخ 3 فوریه 2020 (روز 10) از سر گرفته می شود و در صورت وجود هرگونه تعدیل ، به طور جداگانه اطلاع داده می شود.
  2. اگر نیاز به خرید محصولات دارید ، لطفاً آنها را در وب سایت رسمی شیائومی یا برنامه شیئومی Mall خریداری کنید. تحویل ها به صورت عادی خواهد بود. با توجه به تعطیلات دوره ی تحویل به تعویق خواهد افتاد. لطفا من را ببخشید.
  3. در صورت نیاز به خدمات پس از فروش ، لطفا با شماره 4001005678 تماس بگیرید. شیائومی خدمات پستی رایگان را پس از فروش را ارائه می دهد.

خوشبختانه ، این شرکت همچنین فاش کرده است که طرفداران می توانند به خرید محصولات مورد علاقه خود از طریق کانال های آنلاین این شرکت (برنامه Xiaomi Mall و Mi.com) ادامه دهند. حمل و نقل بموقع معمول انجام می شود اما ممکن است در نتیجه تعطیلات سال نو با تاخیر مواجه شود.

همچنین بخوانید: تصاویر منتشر شده گوشی هوشمند Mi 10

چین با ویروس عجیب و غریب متعلق به گونه های ویروس کرونا که در حال حاضر منجر به کشته شدن 80 نفر در ووهان جایی که از آن نشات گرفته شده است در حال مبارزه است. تقریباً 2800 مورد در سراسر چین تأیید شده است. دولت همچنین 15 شهر با جمعیت ترکیبی بیش از 57 میلیون نفر را به طور کامل یا نیمه قرنطینه کرده است. با پروازهای اصلی و سیستم های حمل و نقل از راه دور با توجه به پیش بینی های آینده به حالت تعلیق در آمده است.