لامپ LED هوشمند Yeelight شیائومی با قیمت 129 یوان (18 دلار) در چین راه اندازی شد
Yeelight، شرکتی است که بخشی از زنجیره زیست محیطی شیائومی بوده و امروز محصول جدیدی را با عنوان Yeelight Smart LED Bulb در چین به بازار عرضه کرده است. اگرچه این لامپ LED هوشمند است، اما طراحی این محصول شبیه به لامپ‌های سنتی است و قیمت آن 129 یوان است که تقریباً 18 دلار می‌شود.


همانطور که گفته شد، این لامپ هوشمند از طرحی برخوردار است که شبیه به لامپ رشته‌ای سنتی بوده است. این شرکت ذکر می‌کند که در حال ارائه تلفیقی از طراحی لامپ‌های شیشه‌ای سنتی و فناوری مدرن نور LED است. لامپ LED Yeelight Smart با ویژگی‌هایی مانند روشنایی قابل تنظیم و کنترل‌های هوشمند ارائه می‌شود و از فناوری‌هایی برای ارائه راندمان بالا و صرفه جویی در مصرف انرژی برخوردار است. این شرکت ادعا کرده است که به لطف تراشه‌های رشته‌ای خود با راندمان بالا، بازدهی نور درخشانی را شاهد خواهیم بود که این روشنایی می تواند به 1171m / w برسد و فضا را کاملا روشن خواهد کرد.

پیش فروش هدفون های ترکیبی Xiaomi HiFi

گفته می‌شود که این لامپ درخشندگی بالاتری دارد و در مقایسه با سایر لامپ‌های LED انرژی کمتری را مصرف می‌کند. علاوه بر این، شیائومی می‌گوید که این لامپ دارای میزان روشنایی تا 700 لومن بوده که با 6 وات توان ارائه می شود که بسته به نیاز کاربران، به راحتی قابل تنظیم است و بیشترین کارایی را خواهد داشت.
همچنین گزینه‌های مختلفی برای کنترل این لامپ وجود دارد زیرا چراغ هوشمند Yeelight شیائومی از کنترل صوتی از راه دور اپل Homekit پشتیبانی می‌کند. همچنین در این لامپ از بلندگو AI Xiaomi، دستیار صوتی Yeelight و همچنین کنترل صدا از طریق Google Assistant و Amazon Alexa پشتیبانی شده است. بنابراین، این شرکت هر روش ممکن برای کنترل از راه دور را ارائه می‌دهد.
این محصول دارای ماژول Wi-Fi داخلی شیائومی است که می‌تواند مستقیماً به شبکه wi-fi خانگی متصل شود و از این طریق می توانید با استفاده از گوشی هوشمند نیز به راحتی کنترل شود. از آنجا که می‌توان این لامپ آن را از راه دور کنترل کرد در نتیجه دیگر لازم نیست تا همیشه در محدوده wi-fi باشید تا ببینید که آیا این دستگاه خاموش است یا روشن. این محصول بهترین عملکرد را در زمینه لامپ‌های هوشمند در اختیار کاربران قرار خواهد داد و نظر بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. این مدل یک لامپ هوشمند با کنترل از راه دور بوده که برای هر منزل یا هر مکانی کاربردی خواهد بود.