معرفی ZMI Hand Warmer

گرمکن دست و پاور بانک شیائومیگجت های شیائومی

گجت به وسایل الکترونیکی یا مکانیکی کوچکی گفته می شود که برای کاربردهای خاصی طراحی شده اند و در آسانتر شدن زندگی به ما کمک می کنند.در واقع گجت ها وسیله هایی ابتکاری و خلاقانه میباشند که از فناوری های نو بهره می برند.کار با این گجت ها بسیار لذت بخش و جالب میباشد. گجتها می توانند کارهای مختلف را برای ما آسان تر کنند.

شیائومی یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان گجت های هوشمند در جهان میباشد

به تازگی شیائومی گجت جدیدی را معرفی کرده به نام ZMI Hand Warmer Power Bank

همانطور که از نامش پیداست ،این گجت در زمستان بسیار به کمک ما می آید تا دست های ما را در سرد ترین روز های زمستانی گرم کند. البته این گجت شیائومی یک پاور بانک 5000 میلی آمپری دارد که نمی گذارد گوشی شما خاموش شود. در ادامه مطلب قابلیت های ZMI Hand Warmer Power Bank را بیشتر برای شما توضیح میدهیم.

zmi زیر مجموعه شیائومیبرند ZMI

برند ZMI یکی از شرکت های زیر مجموعه شیائومی میباشد. ZMI کمپانی بسیار مشهوری هست، که توانسته در کنار شیائومی محبوبیت خوبی را بدست بیاورد.

ZMI به تازگی از گجت جدید خود به نام ZMI Hand Warmer رونمایی کرده. ظاهر این گجت مانند یک سنگ صاف ،زیبا میباشد.

این گجت طراحی و نوآوری جدیدی را به همراه دارد، زیرا از این گجت هم به عنوان پاور بانک و هم به عنوان گرمکن دست میتوان استفاده کرد.

ZMI Hand Warmer هند وارمر شیائومی هند وارمر ZMI از یک فناوری محدودیت خودکار درجه حرارت موسوم به PTC بهره می‌برد که عملکرد آن را پایدار و قابل اطمینان میکند. فناوری PTC با نظارت دقیق، درجه حرارت را کنترل می‌کند تا احساس راحتی و گرمای مطلوب تا حداکثر 52 درجه سانتی‌گراد را برای دستان شما به ارمغان آورد.

ZMI در این دستگاه یک چراغ LED هم قرار داده تا درصورت لزوم از نور این چراغ LED استفاده کنید.

ZMI Hand Warmer دارای یک باتری بزرگ 5000 میلی‌ آمپری میباشد، که با یکبار شارژ کامل آن می‌توانید 2 تا 4 ساعت که بسته به شرایط خارجی هم دارد ،متفاوت خواهد بود.

البته این دستگاه به عنوان یک پاور بانک نیز قابل استفاده میباشد. شما میتوانید در شرایط اضطراری انواع دستگاه های هوشمند مانند:گوشی، هندزفری بلوتوث، مچ بند های هوشمند و دستگاه مختلفی را شارژ کنید.

هند وارمر و پاور بانک شیائومیبا استفاده از کابل USB ZMI ،این دستگاه میتواند آیفون 12 را حدود 54 دقیقه سریعتر از شارژر Apple 5W شارژ کند.

اگرچه ZMI پاور بانک و گرمکن دست چند منظوره میباشد، اما عملکرد گرمکن دست و پاور بانک آن نمی تواند به طور همزمان روشن شود.

 

**مجله شیائومی**