۰۲۱-۸۸۶۵۳۰۶۳

دستورالعمل گارانتی

*** توجه مهم: کلیه کالاهایی که در مدت زمان ۱ ماه خریداری شده اند در صورت بروز مشکل به جز نفوذ مایعات و ایراد فیزیکی بدون هیچ قید و شرطی تعویض میگردد ***

*** توجه مهم: مدت زمان انجام گارانتی ۴۸ ساعت تا حداکثر ۱ هفته می باشد،  در صورت بیشتر شدن این زمان کالای جایگزین به عنوان امانت تا تکمیل شدن فرآیند گارانتی به مشتری تحویل داده خواهد شد***

*** توجه مهم: درصورتیکه کالای جایگزین موجود نبود با هماهنگی خریدار، کالا با مدل بالاتر تحویل میگردد***

*** توجه مهم: درصورتیکه دستگاه بابت ۱ ایراد بیشتر از ۲ بار به واحد گارانتی ارجاع شده باشد و عیب آن محرز باشد کالا تعویض میگردد***

*** توجه مهم: زمان تعویض بدون قید و شرط کالا در صورت احراز ایراد مورد قبول گارانتی، ۱ ماه می باشد***

*** توجه مهم: دفرم شدن دستگاه تحت هر شرایطی (از قبیل حرارت،ضربه، آسیب های ناشی از بازکردنهای ناشیانه، قراردادن در برابر نور مستقیم آفتاب) شامل گارانتی نمی باشد و دستگاه از گارانتی خارج می شود***

مشتریان گرامی، لطفاً برای تشخیص گارانتی اصلی می همراه به موارد زیر توجه فرمایید:

– لیبل کد QR می همراه، روی پکیج محصولات درج می‌گردد که مطابق تصویر زیر، شامل لوگوی می همراه، کد QRی که شما را به شماره تلفن می همراه (۸۸۶۵۳۰۶۳) رهنمون می‌سازد، و نشانی اینترنتی mihamrah.com است و در این لیبل، هیچگونه جابجایی، اضافه یا کسر حروف وجود ندارد.
– لیبل گارانتی می همراه بر روی خود محصول درج می‌شود. لیبل گارانتی شامل شماره سریال گارانتی (همانند تصویر زیر: ۹۹۰۱A1001)، لوگوی می همراه، نشانی اینترنتی mihamrah.com، متن «با گارانتی می همراه اصل بخرید» و عبارت «ORIGINAL» با حروف بزرگ لاتین است.
– لیبل می همراه دارای ۴ خط برش بوده که با لمس، قابل تشخیص است.
– اگر لیبل محصول خریداری‌شده‌ی شما مغایر با هرکدام از موارد فوق باشد، محصول مورد نظر مشمول گارانتی می همراه محسوب نمی‌گردد.

 

شرایط عمومی ضمانت کالا بر اساس قسمت قوانین و مقررات سایت سازمان نظام صنفی رایانه بشرح ذیل تعیین شده است:

 1. استفاده از خدمات گارانتی منوط به بررسی و تشخیص شرکت بوده و دستگاهی که کارت ضمانت، برچسب گارانتی یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد، شامل گارانتی نمی باشد.
 2. ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن (منبع برق، کابل، حافظه) و قطعات جانبی و لوازم مصرفی، ارتقا upgrade & Downgrade، Registration ورژن نرم‌افزاری (علی‌الخصوص آپگرید محصولات غیر اینترنشنال) و نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن کالاها و خدمات نرم‌افزاری، تنظیم یا نصب و راه‌اندازی نمی گردد.
 3. ضمانت شامل ارتقا، upgrade & Downgrade، Registration ورژن نرم‌افزاری و نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن کالاها و خدمات نرم‌افزاری، تنظیم یا نصب و راه‌اندازی نمی گردد.
 4. ارسال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به شرکت و برگشت آن به عهده خریدار است.
 5. ضمانت دستگاه، مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از ضربه خوردگی و نفود مایعات (بخصوص نفوذ آب به دستبند می‌بند ۲) یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا ولتاژ القایی، صدمات حین حمل، استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز و یا بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه نمی‌گردد.
 6. چنانچه امکان تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه نو تعویض می گردد و در صورتی که این دستگاه از رده تولید خارج شده باشد، کالای مشابه تحویل و در صورت لزوم مابه التفاوت احتمالی مبلغ دریافت خواهد شد.
 7. در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر، با توجه به محدودیت های واردات، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت.
 8. تعهدات شرکت محدود به موارد مندرج در این ضمانتنامه بوده و ایفای سایر تعهدات تولید کننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.
 9. خریدار با دریافت لیبل ضمانت، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با برچسب گارانتی و ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.

نکات مهم

 1. حداکثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی برای محصولات مختلف متفاوت میباشد
 2. آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش رایانه همراه از طریق ایمیل یا بخش تماس سایت اطلاع داده شود.
 3. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به می همراه بازگردانده شود.
 4. وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش رایانه همراه از طریق ایمیل یا پیام در بخش تماس سایت اطلاع داده شود.
 5. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد
 6. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 7. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

 

توجه مهم: گارانتی محصولاتی که قبل از ۳۰ اسفند سال ۱۳۹۵ خریداری شده‌اند، ۱۲ ماهه بوده و گارانتی محصولاتی که از ۱ فروردین ۱۳۹۶ به بعد تهیه شده‌اند، ۱۸ ماهه است.

 • آرشیو مقالات

 • دسته بندی محصولات

 • دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

  تلگرام شیائومی
  تماس شیائومی