دستورالعمل  ارائه گارانتی شرکت رایانه همراه

*** توجه مهم: لطفا هرگونه به روزرسانی نرم افزارهای محصولات شیائومی با هماهنگی واحد گارانتی از طرف مشتری انجام گیرد در غیر اینصورت این واحد هیچ گونه مسئولیتی در قبال عواقب پیش آمده نخواهد داشت. با توجه به تحریمها کلیه کالاها نباید آپدیت شود و در صورت آپدیت از گارانتی خارج میشود***

*** از زمان خرید کالا طبق فاکتور رسمی و مهر شده فروشگاه در صورت خرابی کالا، تا 3 ماه تعویض می شود ***

*** توجه مهم: خدمات پس از فروش (پشتیبانی محصولات) به مشتریان عزیز تا 10 سال پس از خرید محصولات می باشد***

*** توجه مهم: در زمان انجام سرویس کالای مشتری در واحد خدمات پس از فروش، برای رضایت مشتری کالای موقت با عملکرد یکسان به مشتری تحویل داده می شود***

*** توجه مهم: درصورتیکه کالای جایگزین موجود نبود با هماهنگی خریدار، کالا با مدل بالاتر تحویل میگردد و در صورت اختلاف قیمت ما به تفاوت دریافت می گردد. در مدت زمان گارانتی در صورتی که کالا نیاز به تعویض داشته باشد و کالا موجود نباشد مبلغ کالا برابر با عدد فاکتور فروش رایانه همراه در زمان خرید کالا به همراه 7 درصد سود فروشنده لحاظ میگردد . در صورت خرید کالا از بازار ما به تفاوت  به قیمت روز از مشتری دریافت می گردد***

*** توجه مهم: کالا فقط توسط مصرف کننده به همراه شماره همراه و کد ملی در گارانتی رایانه همراه رسید می شود***

*** توجه مهم: هزینه رفت و برگشت کالا به واحد خدمات پس از فروش شرکت رایانه همراه به عهده شرکت می باشد***

***توجه مهم: تغییر شکل فیزیکی دستگاه تحت هر شرایطی (از قبیل حرارت،ضربه، آسیب های ناشی از اقدام به تعمیریا سرویس توسط کارشناسان خارج از مرکز رایانه همراه (می همراه) ، قراردادن در برابر نور مستقیم آفتاب) شامل گارانتی نمی باشد و دستگاه از گارانتی خارج می شود***

*** توجه مهم: در گارانتی رایانه همراه باطری و سلول ها شامل ۶ ماه گارانتی می شود. باطری هایی که تغییر شکل دادند و یا باد کرده اند در صورت ضربه فیزیکی مشهود از گارانتی خارج می شوند و در غیر اینصورت تا 3 ماه اول شامل کارانتی می شوند . این مورد معمولآ بر اثر استفاده غیر اصولی رخ می دهد . ( برای مثال : حرارت، نور مستقیم آفتاب، شارژرهای غیر استاندارد و ضربه )*** در این مورد زمان گارانتی از زمان فاکتور رایانه همراه ( می همراه )محاسبه می شود***

 

مشتریان گرامی، لطفاً برای تشخیص گارانتی اصلی رایانه همراه ( می همراه )به موارد زیر توجه فرمایید:

 

 1. لیبل کد QR می همراه، روی پکیج محصولات درج می‌گردد که شامل لوگوی می همراه، کد QR که شما را به شماره تلفن رایانه همراه (می همراه )(۸۸۶۵۳۰۶۳) رهنمون می‌سازد، و نشانی اینترنتیcom است و در این لیبل، هیچگونه جابجایی، اضافه یا کسر حروف وجود ندارد.
 2. لیبل گارانتی رایانه همراه ( می همراه ) بر روی خود محصول درج می‌شود. لیبل گارانتی شامل شماره سریال گارانتی (همانند تصویر زیر: ۹۹۰۱A1001)، لوگوی می همراه، نشانی اینترنتیcom، متن «با گارانتی رایانه همراه ( می همراه ) اصل بخرید» و عبارت «ORIGINAL» با حروف بزرگ لاتین است.
 3. لیبل رایانه همراه ( می همراه )دارای ۴ خط برش بوده که با لمس، قابل تشخیص است.
 4. اگر لیبل محصول خریداری‌شده‌ی شما مغایر با هرکدام از موارد فوق باشد، محصول مورد نظر مشمول گارانتی رایانه همراه ( می همراه )محسوب نمی‌گردد.

 

شرایط عمومی ضمانت کالا بر اساس قسمت قوانین و مقررات سایت سازمان نظام صنفی رایانه بشرح ذیل تعیین شده است:

 1. استفاده از خدمات گارانتی منوط به بررسی و تشخیص شرکت بوده و دستگاهی که کارت ضمانت، برچسب گارانتی یا شماره سریال آن مخدوش شده باشد، شامل گارانتی نمی باشد.
 2. ضمانت فقط شامل دستگاه اصلی بوده و شامل سایر دستگاه های متصل به آن (منبع برق، کابل، حافظه) باتری باد کرده و قطعات جانبی و لوازم مصرفی، ارتقا upgrade & Downgrade، Registration  ورژن نرم‌افزاری (علی‌الخصوص آپگرید محصولات غیر اینترنشنال) و نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن کالاها و خدمات نرم‌افزاری، تنظیم یا نصب و راه‌اندازی نمی گردد.
 3. ضمانت شامل موارد نرم افزاری نمی گردد . از قبیل :  ارتقا، upgrade & Downgrade، Registrationورژن نرم‌افزاری و نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن کالاها و خدمات نرم‌افزاری، تنظیم یا نصب و راه‌اندازی
 4. ارسال دستگاه جهت استفاده از خدمات گارانتی به شرکت و برگشت آن به عهده خریدار است.
 5. ضمانت دستگاه، مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از ضربه خوردگی و نفود مایعات (بخصوص نفوذ آب به دستبندهای سلامتی و ساعت های هوشمند تحت ضمانت این شرکت) یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، زنگ زدگی، نوسانات برق یا ولتاژ القایی، صدمات حین حمل، استفاده نادرست (عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد)، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیر مجاز و یا بلایای طبیعی و حوادث غیر مترقبه نمی‌گردد.
 6. چنانچه امکان تعمیر دستگاه در طول مدت گارانتی میسر نباشد، دستگاه معیوب با دستگاه سالم تعویض می گردد و در صورتی که این دستگاه از رده تولید خارج شده باشد، کالای مشابه تحویل و در صورت لزوم مابه التفاوت احتمالی مبلغ دریافت خواهد شد.
 7. در صورت نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور جهت تعمیر، با توجه به محدودیت های واردات، امکان افزایش زمان تعمیر یا تعویض وجود خواهد داشت.
 8. تعهدات شرکت محدود به موارد مندرج در این ضمانتنامه بوده و ایفای سایر تعهدات تولید کننده اصلی کالا و یا سایر فروشندگان کالا منوط به بررسی و تعیین هزینه خواهد بود.
 9. خریدار با دریافت لیبل ضمانت، شرایط آن را پذیرفته و کالا را با برچسب گارانتی و ظاهر فیزیکی سالم دریافت نموده است.

 

ایراد فراگیر:
طبق شرایط گارانتی اگر ایرادی فراگیر باشد در سایت رسمی می همراه و کانال تلگرامی Mihamrah@ اطلاع رسانی می شود و اگر باتوجه به این شرایط، ایرادی پیش آمد با توجه به شرایط خدمات کالا رفع ایراد می شود و یا کالای جایگزین داده می شود.
ایرادات فراگیر:
دوربین میجیا 360 آپدیت نشود.
با توجه به تحریم ها برای ساخت اکانت می هوم با وی پی ان سرور چین اکانت ساخته شود.
پاوربانک 20000 2c با سری گوشی های سامسونگ مدل j5,j7,A5,A7 سازگار نمی باشد.

 

نکات مهم:

 1. حداکثر مدت زمان تحت پوشش خدمات گارانتی برای محصولات مختلف متفاوت میباشد.
 2. آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش رایانه همراه از طریق ایمیل یا بخش تماس سایت اطلاع داده شود.
 3. در مدت زمان گارانتی در صورتی که کالا نیاز به تعویض داشته باشد و کالا موجود نباشد مبلغ کالا برابر با عدد فاکتور فروش رایانه همراه در زمان خرید کالا به همراه 7 درصد سود فروشنده لحاظ میگردد . در صورت خرید کالا از بازار ما به تفاوت  به قیمت روز از مشتری دریافت می گردد .
 4. در زمان تعویض کالا به ازای هر ماه 2 درصد فراشیز برای مشتری در نظر گرفته می شود ( این مورد شامل کالا هایی که در ماه اول به گارانتی مراجعه می کنند نمی شود و عدد فرانشیز بر اساس قیمت خرید کالا نو می باشد )
 5. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی به همراه لیبل روی محصول و کارتن و فاکتور خرید خود با مهر و امضای فروشگاه به رایانه همراه ( می همراه )بازگردانده شود. از این رو در حفظ و نگهداری جعبه و فاکتور خرید خود کوشا باشید .
 6. وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش رایانه همراه از طریق ایمیل یا پیام در بخش تماس سایت اطلاع داده شود.
 7. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد .
 8. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 9. رسید کردن محصول با ایراداتی که مشتری بیان کرده به منزله پذیرفتن از سوی گارانتی نیست و اظهار نظرقطعی پس از بررسی تکنسین سخت افزار گارانتی است
 10. در صورت تعویض کالا مدت زمان باقی مانده از دوره ضمانت دستگاه معیوب به دستگاه جدبد منتقل خواهد شد .
 11. کالای تعمیر شده توسط رایانه همراه شامل 6 ماه گارانتی می باشد .
 12. در صورت نیاز به خدمات و تعمیرات تا سقف ششصد هزار ریال بدون هماهنگی انجام می پذیرد .
 13. رایانه همراه در قبال اطلاعات بر روی محصولات هیچ گونه مسئولیتی ندارد .
 14. آورنده برگه رسید شرکت از نظر شرکت صاحب محصول شناخته می شود .
 15. درصورتیکه دستگاه بابت ۱ ایراد بیشتر از ۲ بار به واحد گارانتی ارجاع شده باشد و عیب آن محرز باشد کالا تعویض میگردد.
 16. کالا باید حتما لیبل رایانه همراه ( می همراه ) را دارا باشد . در نتیجه در زمان خرید به این موضوع توجه ویژه داشته و در حفظ آن کوشا باشید .
 17. جعبه به محض ورود به خدمات نشان ورود به گارانتی دارا می شود . این مورد فقط در مورد کالا هایی که در هفته اول به گارانتی مراجعه می کنند اجرا نمی شود .
 18. زمان شارژ باطری و دیس شارژ شامل موارد گارانتی نیست .
 19. نداشتن کارت ضمانت با هولوگرام لیزری (به همراه جعبه) ، جرم در گوشی ها هرگونه تغییر فیزیکی، شکستگی، خراشیدگی، کشیدگی ، سیم سوختگی تغییر رنگ و پارگی کابل و صدمات ناشی از اشتباهات کاربر و یا نوسان امپدانس شامل گارانتی نمی شود.
 20. ایراد باید توسط بخش گارانتی رایانه همراه مشاهده شود و فقط صرف اظهار توسط مشتری رسید گارانتی نمی شود .
 21. قوانین خدمات: در خدمات پس از فروش کالا با هزینه تعمیر می شود و در صورت تعمیر نشدن معادل کالا با قیمت خرید به مشتری فروخته می شود.
 22. در مدت زمان خدمات پس از فروش هزینه رفت و برگشت به عهده مشتری می باشد.(در صورت اتمام تاریخ گارانتی)

دستگاههای خریداری شده تا تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ فقط شامل ۱ سال گارانتی و از تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ شامل ۱۸ ماه گارانتی می باشند.