فروش سازمانی محصولات شیائومی

فروش سازمانی محصولات شیائومی با می همراه

شرکت رایانه همراه کیان تنها نماینده رسمی برند شیائومی و محصولات کمپانی‌های بزرگی نظیر شیائومی / Mi و Chingmi , Roidmi , Ts , Aquara , 90Minutes , Yeelight , Zmi , Yi و … در ایران می باشد، مفتخر هستیم امکان خریدهای سازمانی و عمده را برای موسسات و اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم آورده ایم.

بخش مهمی از مشتریان هلدینگ رایانه همراه سازمان‌ها و شرکت‌هایی می باشند که به دنبال تهیه هدایای ماندگار برای کارکنان و مشتریان خود هستند. شما با خرید محصولات هوشمند رایانه همراه برای کارکنان و یا مشتریان خود هدیه‌ای کاربردی و ماندگار تهیه نموده‌اید که مورد استفاده همگان است. ما در گروه هلدینگ رایانه همراه امکان بسته بندی اختصاصی محصولات مختلف را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها قرار می دهیم.

از مهمترین محصولات هلدینگ رایانه همراه می توان به پاور بانک شیائومی ، اسپیکر و هدفون شیائومی ، دوربین ، تجهیزات شبکه ، لوازم جانبی کامپیوتر ، اسکوتر و لوازم جانبی ، سنسورهای هوشمند خانگی و الکتریکی که هر فرد در زندگی شخصی ، تحصیلی و کاری خود به آنها احتیاج پیدا می‌کند اشاره کرد که این محصولات با قیمت مناسب و گارانتی 18 ماهه رایانه همراه در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها قرار می گیرد.

برای خرید محصولات شیائومی به صورت عمده پیشنهاد می شود فرم پایین را کامل فرمایید و منتظر تماس کارشناسان ما در اسرع وقت باشید.
بهترین قیمت و گارانتی 18 ماهه رایانه همراه ، تضمین خرید شماست.

همچنین می توانید در ساعات اداری از ساعت 10 الی 18 با شماره ذیل فقط بابت هدایای تبلیغاتی تماس بگیرید.
واتساپ و تماس با شماره تلفن : 09121759074  (این شماره پاسخگوی موارد مربوط به فروش و گارانتی نمی باشد)
تماس با شماره ثابت: 02166741134