هلدینگ رایانه‌همراه نماینده برند شیائومی و سایر برندها افتخار این را دارد که با کسب نمایندگی انحصاری از یازده مجموعه، سبد کالایی کاملی را برای شما طرفداران این برندها فراهم کند. از این رو می‌توانید تمامی کالاهای هر برند را به تفکیک لیست سفارش‌گذارى نماييد.

تاریخچه شرکت:

شرکت رایانه همراه از سال 1379، تحت شماره 191074، در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های الکترونیکی از قبیل لپ‌تاپ، موبایل، تبلت، لوازم‌جانبی و گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه محصولات فعالیت داشته است. شرکت رایانه همراه همواره در تلاش بوده است تا بتواند جزء 5 برند محبوب در ذهن مشتریان در ایران باشد و این شرکت توانسته که تنها در مدت 5 سال به این مهم دست پیدا کند و با داشتن نمایندگی‌های برند‌های محبوب در این زمینه از قبیل شرکت سازگار، شرکت Readingtone HP، شرکت Asus، و شرکت Almasa توانسته است به یکی از محبوب‌ترین برند‌ها در سراسر کشور تبدیل شود. این شرکت هم چنین توانسته است خود را به عنوان سه وارد کننده‌ی برتر در زمینه لپ‌تاپ در کشور معرفی کند. با تکیه بر نیروهای متخصص و با تجربه‌ی خود در تحقیق بازار و کنترل کیفیت، این شرکت توانسته است تعداد فروشگاه‌های خود را به طور چشمگیری افزایش دهد. در طی پنج سال گذشته، این شرکت توانسته است تا کسب و کار خود را به بیش از 130 فروشگاه فیزیکی، چندین دفتر اداری در شهرهای بزرگ جهت خدمات پس از فروش، لجستیک قوی برای تحویل کالاها در کوتاه‌ترین زمان، توسعه دهد تا به عنوان یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در این زمینه شناخته شود. هم چنین در جهت گسترش فعالیت‌های خود این شرکت در سال 2007 شرکتی را تحت نام Mobile Computing FJE را در کشور امارات تاسیس کرد و پس از آن با پیشرفت روز افزون کسب و کار شرکت دیگری را در سال 2009 در کشور سوئد با نام Sweden International Business Group AB تاسیس کرد که به صورت فعالانه در حال فعالیت می‌باشند.

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه‌همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم‌جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

ماموریت و چشم‌انداز:

رایانه همراه این وطیفه را بر عهده دارد که همواره به عنوان موفق‌ترین فروشنده و توزیع کننده‌ی لپ‌تاپ و گوشی‌های هوشمند در ابعاد بزرگ در ایران باشد. این شرکت بر آن است تا بتواند با تحویل بهترین کالاها در کمترین بازه‌ی زمانی، همواره نیازهای مشتریان خود را برآورده کند. نیازهایی از قبیل:

 1. بالاترین کیفیت
 2. قیمت جذاب و ارزان برای مشتریان
 3. مسئولیت پذیری فردی و سازمانی
 4. بهترین خدمت و پشتیبانی

بر اساس چشم‌انداز این شرکت، رایانه همراه به دنبال آن است تا بتواند کسب و کار خود را در تمام شهرهای ایران گسترش دهد تا بتواند محصولات جدیدی را که به سبد محصولات خود اضافه می‌کند به مشتریانش معرفی کند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر نیازهای مردم، شرکت رایانه همراه برآن است تا کسب و کار اینترنتی خود را بهبود دهد و بتواند طیف وسیعی از محصولات خود را به مردم عرضه کند و محصولات خود را در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود برساند. این شرکت هم چنین در پی آن است که محدوده‌ی جغرافیایی کسب و کار خود را گسترش دهد و به تمامی مناطق کشور محصولات خود را در کمترین زمان ممکن به مشتریان برساند. از دیگر اهداف رو به آینده‌ی این شرکت همکاری با سازمان‌های دولتی و خصوصی کشور در راستای همکاری‌های سازمانی می‌باشد تا با فراهم کردن زیر ساخت‌های مورد نیاز سازمان‌ها در راستای افزایش کارایی سازمان‌ها و کارکنان آنها نقش خود را ایفا کرده باشد.

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم‌جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

فعالیت‌های اصلی:

از اصلی‌ترین فعالیت‌هایی که می‌توان به آن اشاره کرد، فروش اینترنتی محصولات از طریق وب سایت اصلی شرکت رایانه همراه می‌باشد که این شرکت در صدد آن است تا حجم وسعی از کسب و کار خود را  در زمینه‌ی فروش اینترنتی انجام دهد و به دنبال آن است تا سرمایه‌گذاری وسیعی در این زمینه انجام دهد و بیشتر تمرکز و نیروهای با تجربه‌ی خود را در این زمینه به کار گیرد. با توجه به دارا بودن نیروهای زبده و با تجربه و بخش لجستیک قوی در این شرکت، رایانه همراه توانسته است تا پیشرفت بسیار چشمگیری در همان سال‌های اولیه داشته باشد و به منبعی قوی برای فراهم کردن تمامی لپ‌تاپ‌ها و گوشی‌های هوشمند در ایران تبدیل شود. در جهت همکاری با سازمان‌های، رایانه همراه همواره بر آن بوده است تا محصولات مورد نیاز سازمان‌ها را با بهترین کیفیت، نازلترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان به آنها ارائه دهد. در حال حاضر از جمله ویژگی‌هایی که شرکت رایانه همراه را از دیگر شرکت‌ها متمایز می‌کند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ضمانت برگشت هفت روزه محصولات
 2. تحویل محصولات در کمتر از یک روز
 3. تیم لجستیک قوی برای تحویل محصولات به مشتریان
 4. پرداخت هزینه در محل
 5. تضمین کمترین قیمت
 6. ابزارهای تحلیلی قوی برای مشتریان در وب سایت

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

فروش مستقیم به مصرف‌کننده:

رایانه همراه همواره توجه ویژه‌ای به فروش آنلاین در طی سال‌های گذشته داشته است و در این سال‌ها توانسته است بیش از 130 فروشگاه مستقل در سراسر ایران داشته باشد. این شرکت در حال افزایش تعداد فروشگاه‌های خود است تا بتواند محصولات را در زمان کمتر و بدون واسطه به مشتریان خود تحویل دهد. در طی این سال‌ها رایانه همراه توانسته است تا:

 1. تعداد فروشگاه های خود را به 130 افزایش دهد.
 2. سبد کالای مناسب با کمترین قیمت را ارائه دهد.
 3. برنامه‌های مستمر آموزشی برای کارکنان فروش خود برگزار کند.
 4. در مراکز فعال تجاری مرتبط با فعالیت شرکت حضوری فعال داشته باشد

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

خدمات پس از فروش:

واحد خدمات پس از فروش و کنترل کیفیت در شرکت رایانه همراه همواره به دنبال توسعه، بهبود و توسعه دانش فردی نیروهای این بخش بوده است تا به هدف غایی شرکت که رضایت هر چه بیشتر مشتری و ارائه خدمت بهتر است، دست یابد. از همین رو این شرکت اقدام به تاسیس دفاتر خود در شهرهای مختلف ایران کرده است تا فرایند خدمات پس از فروش خود را بهبود بخشد. در حال حاضر طبق استانداردهای کنترل کیفیت خدمات و برخورداری از متخصصان با تجربه، توانسته‌ایم خدمات مناسبی را به مشتریان ارائه دهیم. از ویژگی‌های اصلی این واحد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دانش بروز نیروهای متخصص
 2. رعایت استانداردهای کنترل کیفیت خدمات
 3. حضور فعال در شهرهای بزرگ ایران
 4. سابقه طولانی و برند مجبوب در خدمات پس از فروش

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم‌جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارائه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

تحقیقات بازار و فروش:

تحقیقات بازاریابی و نظارت میدانی بر بازار هدف و شناخت فرصت‌های منطقه‌ای در بازار ایران و شناخت برندها و کالاهای مورد نیاز بازار ایران جزء اهداف اصلی بخش تحقیقات بازار شرکت می‌باشد و از نتایج بدست آمده همواره کنترل دقیقی بر روند بازار و داشتن چشم انداز درست داشته‌ایم. یکی از فعالیت‌هایی که در این بخش نقش مهمی را ایفا می‌کند، آموزش می‌باشد که شرکت همواره به دنبال آن بوده است تا علاوه بر برگزاری آموزش‌های فنی به کارکنان، آموزش‌های فردی لازم را نیز به کارکنان بدهد. از مهمترین ویژگی‌های این بخش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نیروهای متخصص در تحقیقات بازار
 2. حضور در سراسر ایران و رصدهای میدانی
 3. ارتباط مستقیم با فعالان بازار
 4. آموزش

خرده‌فروشی همواره یکی از مهم‌ترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم‌جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

عمده‌فروشی:

شرکت رایانه همراه همواره به منظور واردات یک برند جدید در ایران و گسترش آن در سراسر کشور با عمده فروشان فعال بازار در ارتباط می‌باشد و به عنوان یک تامین‌کننده کالا اقدام به فراهم نمودن لوازم تجهیزات مورد نیاز عمده فروشان نموده است. این شرکت هم اکنون با بیش از 130 عمده‌فروش همکاری می‌کند و سبد کالای متنوع و مناسبی در زمینه لپ‌تاپ و لوازم‌جانبی ارائه می‌کند. از عمده ویژگی‌های این واحد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. همکاری با بیش از 130 عمده فروش در سراسر ایران
 2. تامین کننده کالا و ارائه سبد کالای مناسب
 3. گردش مالی بسیار بالا و قابل توجه
 4. ارائه فروش اعتباری به عمده فروشان

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه همراهبه دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم‌جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

خرده‌فروشی:

شرکت رایانه همراه همواره به منظور واردات یک برند جدید در ایران و گسترش آن در سراسر کشور با عمده فروشان فعال بازار در ارتباط می‌باشد و به عنوان یک تامین‌کننده کالا اقدام به فراهم نمودن لوازم تجهیزات مورد نیاز عمده فروشان نموده است. این شرکت هم اکنون با بیش از 130 عمده‌فروش همکاری می‌کند و سبد کالای متنوع و مناسبی در زمینه لپ‌تاپ و لوازم‌جانبی ارائه می‌کند. از عمده ویژگی‌های این واحد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. همکاری با بیش از 130 عمده فروش در سراسر ایران
 2. تامین کننده کالا و ارائه سبد کالای مناسب
 3. گردش مالی بسیاربالا و قابل توجه
 4. ارائه فروش اعتباری به عمده‌فروشان

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم‌جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

تجربه‌های حرفه‌ای:

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم‌جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب

شرکت رایانه همراه این افتخار را داشته است که تاکنون با بسیاری از سازمان‌های دولتی و خصوصی در زمینه‌ فروش و خدمات پس از فروش لوازم الکترونیکی از قبیل لپ‌تاپ، گوشی‌های تلفن‌همراه و لوازم‌جانبی همکاری داشته باشد. عمده شرکت‌ها و سازمان‌هایی که این شرکت تا کنون با آنها همکاری داشته است عبارتند از:

سازمان‌ها و ادارات و کارخانجاتی که طرف قرارداد این شرکت بوده و می‌باشند.
۱-      مجلس جمهوری اسلامی ۲-      شبکه 4
۳-      پژوهشگاه رویان ۴-      وزارت نیرو
۵-      سازمان هوا و فضا ۶-      سازمان آب
۷-      سازمان نظام وضیفه ۸-      سازمان کار و امور اجتماعی
۹-      دانشگاه امام حسین (ع) ۱۰-   سازمان انتقال خون
۱۱-   دانشگاه تهران ۱۲-   سازمان بازرگانی
۱۳-   دانشگاه شریف ۱۴-   اداره کل تربیت بدنی
۱۵-   شهرداری‌ها ۱۶-   اداره هوا شناسی
۱۷-   سازمان امور مالیاتی ۱۸-   اداره کل استانداری و تحقیقات
۱۹-   سازمان تعزیرات ۲۰-   اداره کل زندانها
۲۱-   مخابرات استان تهران ۲۲-   بیمارستان‌های خصوصی و دولتی
۲۳-   ایران خودرو ۲۴-   شرکت نفت
۲۵-   سایپا ۲۶-   بانک‌ها
۲۷-   ایران خودرو دیزل ۲۸-   اداره بیمه
۲۹-   صدا وسیما ۳۰-   کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
۳۱-   اداره پست ۳۲-   مرکز تحقیقات مخابرات ایران

ویژگی‌های کلیدی و توانمندی‌ها:

خرده‌فروشی همواره یکی از مهمترین استراتژی‌هایی بوده است که رایانه همراه به دنبال آن در بازار ایران در زمینه‌ی فروش لپ‌تاپ، گوشی‌های هوشمند و لوازم‌جانبی بوده است. برای رسیدن به این هدف، این شرکت بیش از 30 فروشگاه در نقاط مختلف کشور ایجاد کرده است و با ارئه‌ی سبد کالای مناسب و کادری مجرب توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. دارا بودن بیش از 130 فروشگاه اختصاصی
 2. کادر تخصصی فروش
 3. آموزش مستمر فروشندگان فروشگاه‌ها
 4. تامین سبد کالای مناسب
 1. پشتیبانی کامل
 2. ارائه دهنده‌ی گارانتی محصولات به طور مستقل در ایران
 3. حضور مستمر در نمایشگاه‌های بین المللی
 4. سبد کاملی از محصولات
 5. رضایت مشتری