Duke LS5

در تاریخ 20 دسامبر، شیائومی یوپین یک دستگاه دامنه یاب به نام Duke LS5 را معرفی کرد. قیمت سرمایه گذاری گسترده 99 یوان (15 دلار) است. و قیمت خرده فروشی آینده این دستگاه 179 یوان (27 دلار) خواهد بود.

Duke LS5 دامنه یابمشخصات Duke LS5

این محصول جدید دارای صفحه نمایش OLED لمسی کامل و همچنین دارای 18 عملکرد می باشد.

جنس بدنه از آلیاژ آلومینیوم و یک شیشه محافظ صفحه نمایش تشکیل شده است، Duke LS5 دارای بدنه سبک و 9.9 میلی متری می باشد و وزن آن فقط 50 گرم است.

دامنه یاب شیائومی تقریباً به اندازه یک بند انگشت هست. بنابراین، می توانید آن را به راحتی در جیب خود بگذارید.

علاوه بر این دامنه یاب شیائومی شامل یک صفحه نمایش کاملاً لمسی و رابط کاربری ساده  می باشد. برای استفاده دستگاه دامنه یاب شیائومی کافیست اسلاید را به بالا، پایین، چپ و راست بکشید و به راحتی از این دستگاه استفاده کنید.

صفحه نمایش متر لیزری شیائومی کاملاً لمسی است

در دامنه یاب شیائومی از محافظ صفحه نمایش 4H، کیفیت بالا، شفافیت بالا، حساسیت بالا، مقاومت در برابر ضربه برخوردار است. پس شما برای استفاده از متر لیزری شیائومی هیچ مشکلی نخواهید داشت و نگران ضربه ها و خط خش ها نباشید.

Duke LS5 متر لیزریعملکرد Duke LS5

دامنه یاب شیائومی Duke LS5 دارای یک موتور اندازه گیری لیزر داخلی است. فرستنده لیز در بالاترین قسمت دستگاه قرار گرفته است.

این دستگاه می تواند عملکرد خوبی در دامنه 0.03 متر تا 40 متر را به طور کامل و دقیق اندازه گیری کند. با سیستم لیزری این دستگاه اندازه ها به طور دقیق تا میلی متر اندازه گیری می شود.

دامنه یاب شیائومی فقط برای اندازه گیری یک فاصله تا مقصد محدود نمی‌شود، بلکه این دستگاه یک ابزار چند منظوره بوده که شامل:

  • اندازه گیری معمولی
  • اندازه گیری پشت سر هم
  • اندازه گیری زاویه، اندازه گیری طول
  • اندازه گیری مساحت، اندازه گیری وتر
  • اندازه گیری ارتفاع
  • اندازه گیری حجم
  • اندازه گیری PIP و…

در دامنه یاب Xiaomi Duke LS5 از اجزای وارداتی با کیفیت، از بسیاری از کشورها استفاده می کند

همانطور که می‌دانید، کارکرد مترهای لیزری به این صورت است که با بررسی بازتاب پرتو نور لیزر، فرآیند دامنه سنجی را انجام می‌ دهند. با توجه به پرتو های قدرتمندی که از خود به اجسام می تاباند، همین امر باعث افزایش دقت و سرعت دامنه سنجی در Duke LS5 میشود.
فاصله بین لیزر تا هدف از طریق بررسی مدت زمان بازگشت پرتو محاسبه می‌شود، به طوری که دقت اندازه گیری آن یک میلی متر و دقت زمانی آن 0.2 ثانیه می باشد.

باتری Duke LS5

از نظر ماندگاری باتری ، باتری داخلی 280 میلی آمپری لیتیوم پلیمر می تواند با یک بار شارژ تا 4000 اندازه گیری دقیق داشته باشد. شما می توانید باتری را از طریق درگاه USB شارژ کنید.

**تجهیزات و ابزارآلات شیائومی**


 

***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***