شرکت شیائومی را باید از جمله برندهای فعال صنعت تولید دستگاه های دیجیتال دانست که هر سال نسل جدیدی از آنها را معرفی و عرضه می کند.

در این بین باید به کمپرسو پرتابل هوای شیائومی اشاره کرد که برای باد کردن لاستیک دوچرخه و برخی از این قبیل کاربردیست. این کمپرسور دیجیتالی بوده و از نمایشگری هم برخوردار است و به نمایش اطلاعات مهم باد لاستیک یا توپ موردنظر خواهد پرداخت.

به نوعی شرکت شیائومی در حال گسترش اکوسیستم محصولات خود در کشور هند است و محصول جدید خود را در تاریخ ۱۵ جولای در این کشور عرضه خواهد کرد. این محصول جدید که MIJIA نام دارد، یک کمپرسور پرتابل هوا است که در سال گذشته ابتدا در کشور چین عرضه شد. این محصول با قیمت ۳۹.۹۹ یورو در انگلستان عرضه شده است.

کمپرسور به شکلی طراحی شده که بتوان از نازل های مختلفی استفاده کرد. ابعاد بزرگی برای این کمپرسور در نظر گرفته نشد و کاملا قابل حمل است. ابعاد دقیق آن طبق اعلام شیائومی ۱۲×۷×۴.۵ سانتیمتر بوده و برای شارژ آن باید از پورت میکرو USB بهره گرفت.

شارژر این کمپرسور از نوع 5 ولتی و2 آمپری است. باتری آن از نوع 2000 میلی آمپرساعتی بوده و می توان در سه ساعت شارژ کرد. متاسفانه خبری از فناوری شارژ سریع نیست و باید این گزینه را مدلی برجسته دانست. البته بزرگترین ویژگی این دیوایس صدا کم بوده و در فاصله یک متری صدا کمتر از 80 دسیبل قابل شنیدن است.

مخزن دستگاه موردنظر هنگامی که پر می شود، عملیات متوقف خواهد شد. این کمپرسور گزینه برجسته ای بوده که می تواند در نوع خود کم نظیر باشد. این نوع کمپرسورها زمانی کاربردی هستند که می خواهید به باد کردن لاستیک یا هر وسیله لاستیکی بپردازید.

شایان ذکر بوده این مدل در حال حاضر راهی بازار هند شد.