آغاز سرمایه‌گذاری بر روی پروژکتور MIJIA Projector Youth Edition 2 شیائومی

شیائومی به تازگی از پروژکتور جدید خود در تاریخ ۲ سپتامبر رونمایی کرد. این پروژکتور با نام MIJIA Projector Youth Edition 2 معرفی شد و سرمایه‌گذاری‌ها بر روی این محصول آغاز شده است.

پروژکتور جدید MIJIA Projector Youth Edition 2 شیائومی با قیمت ۲۵۹۹ یوان معادل ۳۸۰ دلار در فروشگاه‌ها عرضه خواهد شد. از سوی دیگر این محصول تحت سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران با قیمت ۲۱۹۹ یوان معادل ۳۲۱ دلار به فروش خواهد رسید.

مشخصات پروژکتور MIJIA Projector Youth Edition 2 شیائومی

این پروژکتور از وضوح تصویر ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰ بهره برده است. این محصول از قابلیت HDR10 برخوردار بوده و با حداکثر روشنایی ۴۶۰ لومن ANSI ارائه خواهد شد. این پروژکتور با دو میکروفن حساس عرضه شده است. از سوی دیگر شاهد قابلیت تشخیص صدا در این محصول خواهیم بود و به فناوری Wake up مجهز شده است. این پروژکتور کارایی و عملکرد بالایی دارد و بسیار کاربردی خواهد بود. امکان تنظیم صدا در این محصول فراهم شده است. کیفیت تصویر آن قابل قبول بوده و از وضوح بالایی برخوردار است. عملکرد این پروژکتور به گونه‌ای است که وقتی آن را روشن می‌کنید به طور خودکار پرده را تیره خواهد کرد تا نمایش بهتری را در اختیارتان قرار دهد. این پروژکتور از قابلیت‌های هوشمند زیادی برخوردار است که در خانه‌های هوشمند بسیار کاربردی خواهد بود و برای مثال می‌تواند فرد پشت در را از طریق اتصال به زنگ خانه بر روی پروژکتور نمایش دهد. این محصول از عملکرد نمایشی با کالیبراسیون ۴۵ درجه برای هر جهت بهره برده است.

از ویژگی‌های جالب این پروژکتور، مجهز بودن به دوربینی با حساسیت بسیار بالا بوده که سرعت فوکوس را بهبود بخشیده و از سیستم فوکوس جدیدی بهره برده است. از سوی دیگر این سیستم فوکوس جدید از تمرکز حرارتی پروژکتور جلوگیری خواهد کرد و کیفیت و عملکرد بهتری را به ارمغان می‌آورد. هنوز زمان عرضه این محصول مشخص نشده اما به زودی در بازار به فروش خواهد رسید.