پریز برق هوشمند شیائومی میجیا

شیائومی در هوشمندسازی خانه ها توانسته بسیار موفق عمل کند. محصولات زیادی را تولید کرده است و میتوان گفت شما با محصولات شیائومی میتوانید یک خانه هوشمند کامل را برای خود مهیا کنید.

شیائومی در تاریخ 13 ژانویه باز هم محصول جدیدی را برای هوشمند سازی خانه معرفی کرد. این محصول جدید پریز برق هوشمند میجیا نام دارد.

پریز برق هوشمند میجیا با قیمت اصلی 59 یوان (10 دلار) در فروشگاه ها به فروش می رسد. همچنین قیمت سرمایه گذاری جمعی این محصول 49 یوان (7.5 دلار) است.

 

پریز برق هوشمند شیائومی میجیا | Mijiaدروازه بلوتوث سوکت هوشمند میجیا

پیش از این شیائومی نسخه پریز برق هوشمند Gateway را نیز راه اندازی کرده بود. کاربران می توانند از راه دور از طریق Mijia App لوازم خانگی یا هر چیزی که به پریز برق هوشمند میجیا متصل هستند، را با برنامه Mijia کنترل کنند.

پریز هوشمند شیائومی میجیااز طریق برنامه Mijia میتوانید وسایل برقی متصل به پریز هوشمند را کنترل کنید، برق را قطع و وصل کنید. همچنین این پریز برق هوشمند میجیا میتواند از لحاظ ایمنی هم بسیار به شما کمک کند. در مواقع ای که در خانه نیستید و یادتان میرود دستگاهی که برق متصل است را خاموش کنید، با استفاده از برنامه میجیا میتوانید برق ورودی در پریز را قطع کنید و از خطرات احتمالی جلوگیری کنید.

همزمان شما می توانید از پریز برق هوشمند میجیا با دستگاه های صوتی هوشمند مجهز به Xiaoi Ai برای کنترل صدا سوئیچ های لوازم خانگی هم استفاده کنید.

سوکت دیواری هوشمند Mijia از کنترل صدا توسط Xiao Ai پشتیبانی میکند

 

پریز برق هوشمند شیائومی میجیاپریز برق هوشمند میجیا

سوکت دیواری هوشمند شیائومی Mijia می تواند مستقیماً جایگزین پریزهای سنتی شود و مشکلی برای نصب این پریز ها نخواهید داشت به راحتی نصب می شود تا به هوشمند سازی خانه شما کمک کند.

این سوکت همچنین دارای کنترل صوتی Xiao Ai، نشان دادن ولتاژ، اتصال هوشمند، ارتقا OTA و سایر ویژگی ها است.

پریز برق هوشمند میجیا می تواند به راحتی برق وسایل پرقدرت مانند بخاری برقی و اجاق گاز های برقی را تأمین کند. این سوکت برق شیائومی می تواند عملکردهای کنترل صدا Xiao Ai، کنترل از راه دور Mijia APP، سوئیچ تایمر و میزان برق استفاده شده را درک کند. برای به دست آوردن یک تجربه غنی از خانه هوشمند می توانید از این سوکت به همراه سایر دستگاه های هوشمند شیائومی میجیا استفاده کنید.

 

برنامه میجیا برای پریز هوشمند شیائومیMijia App

از طریق برنامه Mijia میتوانید کنترل کامل روی این این پریز داشته باشید و میتوانید زمان تعویض را طبق نیاز تنظیم کنید: از طریق سوئیچ تایمر و سوئیچ شمارش معکوس.

همچنین می توان سوئیچ را از راه دور کنترل کرد. برای مثال اگر شما از یک بخاری برقی استفاده میکنید میتوانید زمانی که به خانه نزدیک میشوید بخاری برقی خود را با استفاده از این سوکت و برنامه نصب شده در گوشی خود این بخاری را روشن کنید تا به منزل میرسید خانه شما گرم شده باشد. همچنین با استفاده از سویچ تایمر میتوانید زمان روشن بودن دستگاه و خاموش شدن دستگاه های متصل به پریز برق هوشمند میجیا را کنترل کنید تا در زمان مورد نیاز شما دستگاه روشن باشد. در آخر این پریز از قابلیت OTA نیز برخوردار است. به طور مداوم بهبود و ارتقا می یابد، سوکت هوشمند شما را هوشمندتر و دقیق تر می کند.

با استفاده از این پریز شما حتی دستگاه های برقی عادی منزلتان را نیز میتوانید به دستگاه های هوشمند تبدیل کنید. با قیمت مناسب این دستگاه به نظر برای شروع هوشمند سازی خانه گزینه خوبی می باشد.


مطالب منتخب هفته

شیائومی MI 11 از قابلیت بلوتوث دوگانه (DUAL BLUETOOTH) پشتیبانی میکند

ردمی K40 با قیمت پایین از اسنپدراگون 888 استفاده می کند

ردمی K40 از تراشه پرچم دار جدید مدیاتک 5G استفاده میکند

تصاویر منتشر شده از گوشی شیائومی MI 11 PRO

گوشی شیائومی MI 11 LITE در راه است


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***