شرکت شیائومی بزودی گوشی هوشمند پرچمدار اقتصادی ردمی کی 30 پرو را با پردازنده اسنپدراگون 865 معرفی می کند. این گوشی در واقع نسخه رده بالا ردمی کی 30 بوده و از چهار دوربین مربعی در عقب بهره می برد که یکی از آنها 64 مگاپیکسلی محسوب می شود.

همچنین بخوانید: انتشار پوستر تبلیغاتی Redmi K30 Pro شیائومی

همچنین باید به پشتیبانی از شبکه 5جی اشاره کرد که به لطف پردازنده اسنپدراگون 865 ممکن می شود. تاکنون شایعات محدودی از ردمی کی 30 پرو منتشر شده اما دو تصویر زنده جدید این پرچمدار نشان می دهد که با مدلی بروزرسانی شده نسبت به ردمی کی 30 رو به رو هستیم.

انتظار می رود در 24 مارس امسال شیائومی گوشی هوشمند مورد اشاره را معرفی کرده و به شایعات پایان دهد. گفته شده این مدل با نام پوکو اف 2 در بازار اروپا عرضه خواهد شد.

طبق تصاویر انتشاریافته، شیائومی قصد دارد با طراحی بهبودیافته و مشخصات ارتقایافته، تلفن هوشمند برجسته نسبت به سری ردمی کی 30 عرضه دارد. این گوشی هوشمند همانطور که گفته شد، یک پرچمدار است اما با قیمت کمتر از 500 دلار عرضه خواهد شد و باید آن را پرچمدار خوش قیمت ردمی به حساب آورد.

اطلاعات دقیقی از این مدل در دست نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود، برنامه شیائومی برای ردمی کی 30 پرو چیست. تاکنون تاریخ دقیقی مشخص نشده و انتظار داریم در آینده نزدیک این معرفی صورت گیرد. سابقه درخشان شیائومی در تولید گوشی پرچمدار اقتصادی چون پوکو اف 1 نشان داده که ردمی کی 30 پرو نیز مدل موفقی خواهد بود.

برای کسب جزئیات تکمیلی باید تا انتها مارس 2020 منتظر ماند. در این زمان شیائومی درصدد است تا به آماده سازی دستگاه برای معرفی بپردازد. در هر صورت باید انتظار داشت که بیشتر شایعات به حقیقت تبدیل شود.

منبع