فریمور دوربین های تحت شبکه Mijia 720P را به هیچ‌وجه آپدیت نکنید!

برخی از مشتریان با آپدیت فریمور دوربین های تحت شبکه Mijia 720P می‌گویند دستگاه آنها از کار می‌افتد. از آنجایی که آپدیت فریمورها به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود، در ادامه توضیحاتی را در این مورد ارائه خواهیم داد.

دوربین تحت شبکه شیائومی مدل Mijia 720P از محبوب‌ترین محصولات شیائومی هستند که با امکانات ویژه و جذاب در اختیار خریداران قرار می‌گیرند. همانند سایر گجت ها، این دوربین ها نیز با آخرین نسخه از سیستم های نرم افزاری به فروش می‌رسند و البته ممکن است در طول زمان، به‌روزرسانی‌های مختلفی برای آنها ارائه شود که دانلود و نصب آنها می‌تواند به عملکرد بهتر دستگاه کمک کند. در همین حال، اخیرا برخی از کاربران از عملکرد نادرست یا از کار افتادن دستگاه با نصب فریمورهای جدید خبر داده‌اند. این افراد می‌گویند هنگام دانلود نسخه جدید، ناگهان دوربین از کار افتاده و دستگاه آنها دیگر همانند گذشته کار نمی‌کند.

در این مورد باید گفت که کاربران بعد از خرید دوربین و سایر محصولاتی که نیاز به آپدیت فریمور دارند، اکیدا اجتناب کنند زیرا این کار علاوه بر آسیب زدن به سیستم نرم افزاری دوربین، موجب ابطال گارانتی می‌شود. مشتریان عزیزی که پیش‌تر این کار را انجام داده‌اند، برای مشاوره کافیست شماره تلفن 02188880221 داخلی 105 را شماره‌گیری کنند تا راهنمایی‌های لازم انجام شود.