گوشی‌های Note 9 Pro و Note 9 Pro Max ردمی در رنگ‌ طلایی در هند عرضه شدند

شرکت‌های گوشی‌های هوشمند، استراتژی جدیدی را راه‌اندازی کرده‌اند و گوشی های هوشمند را در رنگ‌های متنوعی ارائه می کنند. به تازگی نیز گوشی‌های Note 9 Pro و Note 9 Pro Max ردمی در رنگ‌ طلایی شامپاینی در هند عرضه شدند. در واقع این روزها شرکت‌ها به طراحی و رنگ محصولات نیز اهمیت زیادی می‌دهند. از این طریق شرکت‌ها می‌توانند مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند و موفقیت بیشتری بدست آورند. شیائومی نیز در این میان از جمله شرکت‌هایی بوده که به این موضوع اهمیت زیادی داده و از این رو، شیائومی ردمی نوت 9 پرو و ردمی نوت 9 پرو مکس را پس از شش ماه از اولین حضور در این کشور، در رنگ جدید طلایی شامپاینی برای هند راه اندازی و عرضه کرده است.

سری Redmi Note 9 در ماه مارس اولین نمایش جهانی خود را در هند انجام داد. شیائومی در ابتدا دو مدل Redmi Note 9 Pro و Redmi Note 9 Pro Max را معرفی کرد. مورد دوم مختص هند است، در حالی که اولی با نام Redmi Note 9S در چندین بازار دیگر جهان عرضه می‌شود.

هر دو این گوشی در ابتدا در گزینه‌های رنگی Aurora Blue ، Glacier White و Interstellar Black رونمایی شدند. اکنون پس از گذشت ماه‌ها بعد، آنها نسخه جدید Chamagange Gold یا طلایی شامپاینی رونمایی کردند و مجددا نظر بسیاری را به خود جلب کردند. همانطور که انتظار می‌رفت این نسخه جدید از گوشی‌های هوشمند ردمی هیچ تغییری نداشته و کاملا مشابه مدل‌های دیگر ارائه شده است. در واقع تنها تفاوت در رنگ بدنه بوده است.

زمانی که شرکت‌ها از طراحی فلزی در بدنه استفاده می‌کردند، گوشی‌های طلایی رنگ محبوب بودند. اما ارائه گوشی‌های هوشمند با بدنه شیشه‌ای و پلی کربنات براق، شرکت ها به سمت ارائه طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها سوق پیدا کردند و استفاده از رنگ طلایی در بدنه محصولات کاهش یافت.

از این رو، مشاهده یک گوشی طلایی رنگ با بدنه شیشه‌ای طراوت‌بخش است. همانطور که گفته شد، Redmi Note 9 Pro برای اولین بار 15 سپتامبر در این رنگ جدید در دسترس قرار گرفنه است. از طرف دیگر، شیائومی هنوز در دسترس بودن Redmi Note 9 Pro Max در رنگ طلایی شامپایتی را اعلام نکرده است. به هر جهت این رنگ طرفداران زیادی دارد و تا همین لحظه هم کاربران زیادی به سمت خرید این محصولات جدید رفته‌اند. البته طلایی شامپاینی رنگی خاص و بسیار زیبا و منحصر‌به‌فرد است.