شرکت ردمی در واقع زیرمجموعه کمپانی شیائومی بوده که هر سال محصولات متنوع و سطح بالایی را در بازار عرضه می کند. البته محصول اصلی این شرکت تلفن هوشمند است اما به تازگی شیائومی و ردمی از ساندبار جدید تلویزیونی خود رونمایی کردند که به عنوان ساندبار Redmi TV شناخته می شود.

محصولات اکوسیستم شیائومی با سرعتی بسیار سریع رو به رشد بوده است. این شرکت پس از معرفی چند محصول اخیر، حال به رونمایی ساندبار جدیدی برای تلویزیون های ردمی خود پرداخته است. رونمایی فقط یک روز قبل از آغاز به کار تلویزیون هوشمند Redmi X ، و همچنین دیگر محصولات این شرکت است. Soundbar Redmi TV احتمالاً لوازم جانبی صوتی مناسب برای تلویزیون هوشمند آینده این شرکت به حساب می آید که کیفیت صوتی قابل توجهی هم دارد.

ساندبار با دو بلندگو 30W و همراه با فناوری duct-type صدا همراست. در گزینه های اتصال نیز همه کاره است. برای اتصالات سیمی ، یا بلوتوث 5.0 برای بی سیم می توانید با S / PDIF یا AUX همراه شوید. از نظر فیزیکی، ساندبار 78 سانتی متر طول ، 6.4 سانتی متر عرض دارد.

براساس تصاویر منتشر شده ، Soundbar Redmi TV از نظر زیبایی شناسی به Mi Soundbar بسیار شبیه است. این یک چیز خوب بوده و هر دو برای قرار گرفتن در یک اتاق نشیمن کوچک برای پخش صدایی شفاف و مناسب ایده آل هستند. Redmi Soundbar در رنگ مشکی مات به فروش می رسد.

ساندبار Redmi TV فقط 199 یوان در چین قیمت دارد. بنابراین انتظار داریم بزودی راهی بازار شود. پیش بینی شده بزودی ردمی محصولات جدیدی را به فهرست تولیدات خود بیافزاید. شیائومی در این راستا کمک شایانی به ردمی کرده تا بتواند به یک برند ایده آل در بازار تبدیل شود. اگرچه شیائومی خود در بازار جهانی نقش بزرگی در صنعت محصولات دیجیتال ایفا کرده، در این بین با خلق ردمی نیز به دنبال گسترش است.