به تازگی آقای لی جون مدیر عامل شیائومی در شبکه اجتماعی چینی اعلام کرده که از چهار گوشی به طور همزمان استفاده می‌کند. در ادامه به چهار گوشی هوشمندی Lei Jun استفاده می ‌کند را مشاهده خواهیم کرد.

گوشی مدیر عامل شیائومی چیست؟

مدیر عامل شیائومی از کدام گوشی استفاده میکند؟

اغلب افراد دوست دارند که بدانند چهره‌های مشهور یا مدیران شرکت‌های تولید کننده گوشی همراه، خودشان چه گوشی‌ای را برای استفاده روزمره‌ انتخاب می‌کنند. مدیر عامل شرکت شیائومی هم اخیرا اعلام کرده است که از چهار گوشی شرکت شیائومی به طور هم‌زمان استفاده می‌کند و معمولا آنها را بعد از مدتی تغییر می‌دهد تا فرصتی برای امتحان اغلب گوشی‌های شیائومی داشته باشد.

شرکت Xiaomi ، جامعه کاربران بزرگی دارد که به اخباری که از سمت این شرکت منتشر می‌شود، توجه زیادی دارند. یکی از مهمترین مواردی که کاربران گوشی شیائومی دوست داشتند از آن اطلاع داشته باشند این است که لی جون، مدیر عامل این شرکت با چه گوشی هوشمندی کارهای روزمره و مربوط به کسب و کار خود را انجام می‌دهد؟

برای پاسخ به این کنجکاوی کاربران لی جون در شبکه اجتماعی Weibo تصویری از 4 گوشی هوشمندی که در حال حاضر از آنها استفاده می‌کند، منتشر کرده است.

Lei-Jun پست منتشر شده از کدام گوشی شیائومی استفاده می‌کند

در پستی که آقای لی جون که در شبکه اجتماعی Weibo منتشر کرد، چهار گوشی به ترتیب زیر می‌باشد:

شیائومی 12 (Xiaomi 12)
شیائومی می 11 اولترا (Xiaomi Mi 11 Ultra)
– ردمی نوت 11 تی پرو (Redmi Note 11T Pro)
شیائومی سی وی (Xiaomi Civi)

چرا مدیر عامل شیائومی از 4 گوشی به صورت همزمان استفاده می‌کند

چرا مدیر عامل شیائومی از 4 گوشی به صورت همزمان استفاده می‌کندهمانطور که می‌بینید، 4 گوشی ای که مدیر عامل شرکت شیائومی از آن استفاده می‌کند؛همگی قبلا به طور رسمی معرفی شده‌اند و گوشی جدیدی را در بین آنها نمی‌بینید. از این لیست Xiaomi 12 ، Redmi Note 11T Pro از جدیدترین گوشی‌های شیائومی هستند که در حال حاضر مدیر عامل شیائومی از آنها استفاده می‌کند. آنچه در طراحی این 4 گوشی هوشمند مشترک است، لبه‌های خمیده و منحنی‌دار آنهاست. اما چرا لی جون از 4 گوشی به طور همزمان استفاده می‌کند؟ هنوز نمی‌توان دلیل مشخصی برای این کار اعلام کرد اما هر یک از این گوشی‌ها در بخش خاصی ممتاز هستند.

در بین این 4 گوشی قوی‌ترین دوربین به شیائومی Mi 11 Ultra تعلق دارد که بهترین عکس‌ها را در حال حاضر ثبت می‌کند. شیائومی ردمی نوت 11 تی پرو هم یکی از معدود گوشی‌های موجود در بازار است که از فناوری شارژ سریع 120 وات پشتیبانی می‌کند و تمرکز آن بر گرفتن عکس‌های سلفی با بهترین کیفیت است.

همچنین مدیر عامل شیائومی از بین دو گزینه شیائومی 12 پرو و شیائومی 12، Xiaomi 12 را انتخاب کرده است که احتمالا علت این انتخاب نه به‌خاطر ویژگی‌ها بلکه به‌‌خاطر سایز کوچک‌تر آن نسبت به شیائومی 12 پرو است.اگر خیلی اهل تکنولوژی و پیگیر اخبار دنیای تکنولوژی نیستید، شاید اسم شیائومی Civi را نشنیده باشید. این گوشی در سپتامبر 2021 به بازار عرضه شد و از Snapdragon 778G بهره می‌برد و قیمت بسیار مناسبی در بین گوشی‌های شیائومی دارد.

منبع: Gizmochina