شیائومی 300 میلیون گوشی هوشمند را میخواهد به فروش برساند

شیائومی که محصولات متنوع با فناوری های جدیدی تولید میکند، به تازگی تصمیم گرفته که تا سال آینده بخش قابل توجه ای از بازار گوشی های هوشمند جهان را به خود اختصاص دهد.

رتبه فروش شیائومیگزارش هایی که از شیائومی به گوش میرسد، خبر افزایش سفارشات گوشی هوشمند به این شرکت میباشد. همچنین شیائومی در حال مذاکره با تامین کنندگان قطعات برای تولید حداقل 240 میلیون گوشی هوشمند میباشد.

سال آینده باید منتظر یک رکورد فروش از شیائومی باشیم

شیائومی قصد دارد سال آینده کاملاً بالاتر از اپل و هواوی در مقام دوم فروش گوشی های هوشمند قرار بگیرد.

از این رو تحلیل گران برای هواوی پیش بینی میکنند که از 5 تولید کننده برتر خارج شود. زیرا هواوی در سال 2019 که اوج فروش گوشی های هوشمند خود بود، توانست 240.6 میلیون گوشی هوشمند را به فروش برساند.

همچنین شیائومی به تمام تامین کننده قطعات خود گفته که به طور ایده آل شیائومی برای سال آینده قصد تولید 300 میلیون گوشی هوشمند را دارد و خواستار آمادگی کامل تامین کننده های قطعات گوشی برای این شرکت شد.

کنار زدن اپل توسط شیائومیباید ببینم شیائومی میتواند 300 ملیون گوشی را به فروش برساند یا نه؟

البته با چنین سرعت پیشرفتی که شیائومی در معرفی گوشی های جدید دارد، در آینده نه چندان دور باید برای رهبری بازار گوشی هوشمند با سامسونگ رقابت کند.

گزارش IDC نشان میدهد که در 9 ماه نخست امسال گوشی های هوشمند شیائومی با رشد 16 درصدی نسبت به همین مدت مشابه در سال گذشته به 104.5 میلیون دستگاه رسیده است.

شیائومی به رتبه دوم فروش گوشی میرسدآژانس تحلیلی Gartner گزارش دیگری در مورد بازار گوشی های هوشمند منتشر کرده است که نشان میدهد، در سه ماهه سوم سال جاری 366 میلیون گوشی هوشمند در سراسر جهان فروخته شده که نسبت به همین مدت مشابه در سال گذشته 5.7% کمتر شده است.

جالبه که بدانید 20 درصد افت فروش گوشی فقط در نیمه اول سال بوده

سامسونگ با فروش 80.82 میلیون گوشی هوشمند و سهم 22% از بازار گوشی های هوشمند، توانسته خود را به عنوان رهبر بازار جهان به همه معرفی کند.

به طور کلی از بین 5 تولید کننده برتر گوشی هوشمند فقط سامسونگ و شیائومی توانستند فروش خود را در سه ماه سوم افزایش دهند.

سامسونگ 2.2 درصد و شیائومی 34.9 درصد افزایش در فروش خود داشتند. هواوی با فروش 51.83 میلیون گوشی هوشمند در جایگاه دوم قرار دارد، که سهم آن از بازار 14.4 درصد میباشد.

فروش شیائومی در سال جدیدشیائومی توانسته با فروش 44.41 میلیون گوشی هوشمند و سهم 12.1 درصد از بازار را به خود اختصاص دهد.

اپل در جایگاه چهارم قرار دارد و 40.6 میلیون گوشی هوشمند را به فروش رسانده و سهم اپل از بازار معادل 11.1 درصد میباشد.

جالبه که بدونید اوپو فاصله چندانی با اپل ندارد ودر سه ماهه سوم توانست 29.89 میلیون گوشی هوشمند به فروش رسانده و سهم اوپو از بازار 8.2 در صد مییاشد.

رتبه بندی فروش گوشی های موبایلبه هر حال شیائومی تصمیم به تولید و فروش 300 میلیون گوشی هوشمند گرفته و می خواهد به مقام دوم فروش گوشی در بازار جهانی برسد.

پس نتیجه میگیریم شیائومی برای سال آینده برنامه ویژه ای را در تولید گوشی های هوشمند خود دارد که بتواند به رتبه دوم بازار برسد و به رقیب بعدی خود نزدیک تر شود.

 

**خرید گوشی شیائومی**


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***