مانیتور گیمینگ ۳۴ اینچی شیائومی با قیمت 478 دلار به بازار جهانی عرضه شد!

به تازگی مانیتور گیمینگ 34 اینچی شیائومی به بازار عرضه شد و در حال حاضر در بازار مالزی و بازار چین به فروش می‌رسد. این مانیتور از نمایشگری با نرخ نوسازی تصویر 144 هرتز بهره برده است. در ابتدا این محصول در ژوئیه سال 2020 در چین عرضه شد و در اختیار مشتریان قرار گرفت.

همانطور که قبلاً تخمین زده شده بود، این مانیتور گیمینگ و مخصوص بازی Xiaomi زیر 2000 دلار مالزی قیمت دارد و برچسب قیمت رسمی آن 1999 دلار مالزی (تقریبا معادل 478 دلار آمریکا) است. از سوی دیگر این مانیتور در حال حاضر در فروشگاه‌های رسمی شیائومی در مالزی و چین به فروش می‌رسد و همچنین در کلیه فروشگاه‌های Mi در مالزی در دسترس است. این محصول با ضمانت ۳ ساله ارائه شده و در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

این مانیتور گیمینگ جدید از شیائومی قادر خواهد بود تا با دیگر برندهای رقیب به رقابت بپردازد. همچنین می‌توان تولید و عرضه مانیتوری قوی‌تر را در زمینه گیمینگ از شیائومی انتظار داشت زیرا تا اینجای کار این شرکت بسیار موفق بوده و این مانیتور ۳۴ اینچی نیز مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

مانیتور ۳۴ اینچی گیمینگ و خمیده Mi شیائومی با رزولوشن ۱۴۴۰×۳۴۴۰ ارائه شده و از نسبت تصویر ۲۱:۹ بهره برده است. از دیگر ویژگی‌های جذاب این مانیتور می‌توان به نرخ نوسازی ۱۴۴ هرتز با زمان پاسخ‌دهی ۴ میلی‌ثانیه اشاره کرد. پنل این نمایشگر از نوع VA بوده و دارای انحنای 1500R است. این نمایشگر گیمینگ شیائومی که در ابعاد ۳۴ اینچی بوده، با پشتیبانی از ۱۲۱ درصد از طیف رنگی sRGB ارائه شده و از حداکثر میزان روشنایی ۳۰۰ نیت با نسبت کنتراست ۱:۳۰۰۰ بهره برده است.

این صفحه نمایش گیمینگ شیائومی همچنین از فناوری FreeSync Premium AMD پشتیبانی می‌کند و خبری از تاری یا لکنت تصویر و کندی تصویر در اجرای بازی‌ها نخواهد بود. در این نمایشگر در بخش درگاه‌ها به دو درگاه HDMI 2.0، دو درگاه DP 1.4 و یک جک صوتی هدفون مجهز شده است. این نمایشگر همچنین از چندین حالت از جمله حالت‌های تصویر در تصویر بهره برده است.

مانیتور گیمینگ ۳۴ اینچی شیائومی از طراحی ارگونومیک بهره برده در نتیجه ارتفاع، شیب و زاویه دید آن قابل تنظیم خواهد بود. در واقع امکان چرخش جزیی این مانیتور نیز وجود خواهد داشت. این محصول با قیمتی مناسب و کارایی و عملکرد بالا در اختیار کاربران در مالزی و چین قرار گرفته است و عملکرد بسیار خوبی در اجرای بازی‌ها دارد. از سوی دیگر این نمایشگر در استفاده طولانی مدت برای چشم‌ها آزاردهنده و خسته ‌کننده نخواهد بود.

به زودی این محصول در بازارهای دیگر نقاط جهان از جمله اروپا نیز عرضه خواهد شد و تاکنون نیز مورد توجه بسیاری از کاربران جهان قرار گرفته است. در نهایت باید منتظر باشیم و ببینیم که شیائومی برای رقابت با دیگر شرکت‌ها چه محصولات پیشرفته‌ای را ارائه خواهد کرد و کدام محصولات در جهان بیشتر مورد توجه طرفداران این برند قرار خواهند گرفت. در همین مرحله می‌بینیم که این شرکت در بخش مانیتور گیمینگ نیز بسیار موفق بوده و به زودی این محصولات گیمینگ در بازار جهانی در دسترس خواهند بود.