در مقاله زیر، قصد ارائه نکات برجسته‌ شارژر USB چهار پورت شیائومی را داریم.
این دستگاه برای آسان کردن زندگی شما طراحی شده است. همانطور که از نام محصول مشخص است، این محصول ۴ پورت USB داشته که قابلیت شارژ سریع ۲ آمپری دارد. این محصول قابلیت پشتیبانی ۵ ولت / ۲٫۴۵ آمپری را با قدرت ۳۵ واتی دارد و امکان شارژ ۴ دستگاه به صورت هم‌زمان، همانند تلفن همراه، لپ‌تاپ، دوربین و دیگر دستگاه‌های هوشمند را دارد.
ولتاژ ورودی این شارژر، ولتاژ ورودی جهانی بوده که ۱۰۰ الی ۲۴۰ ولت AC است و فرکانس ۵۰/۶۰ هرتز دارد که نیازهای متفاوت شما را در کشورهای مختلف تأمین می‌کند.
در این گجت، امنیت چندگانه به کار برده شده است تا از دستگاه و باتری آن محافظت کرده و به آن آسیبی نرساند. از جمله این حفاظت‌ها، می‌توان به حفاظت ولتاژ بیش از حد، حفاظت از جریان بیش از حد ورودی و خروجی، ویژگی ضد موج، حفاظت از مدار کوتاه، حفاظت از دمای بیش از حد، حفاظت ضد الکترومغناطیسی و حفاظت ESD اشاره کرد که خاطر شما را از امنیت دستگاه‌تان، راحت می‌کند.
طراحی جمع و جور این دستگاه سبب می‌شود که سیم‌های شما پیچ نخورده و فضای کمتری برای شارژ کردن گجت‌های خود مصرف کنید. همچنین قابلیت شارژ سریع چند دستگاه به صورت هم‌زمان، سبب صرفه‌جویی در زمان شما خواهد شد.