شیائومی یک دستگاه مرطوب کننده ضد باکتری منتشر کرده است که با قیمت ۷۹۹ یوان (۱۳۳ دلار) عرضه می‌شود. این گجت کاربردی، مانع نفوذ اشعه ماورای بنفش شده و طراحی خاصی برای تزریق آب به همراه کنترل رطوبت هوشمند دارد. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به عملکردهای حفاظت امنیتی اشاره کرد.

محصول جدید شیائومی ، فردا رونمایی خواهد شد

۱
دستگاه Smartmi Anti-Bacteria Humidifier، از لامپ میکروب کش UV با کاتد سرد ساخت Japan Stanley استفاده می‌کند که تا ۹۸٫۸% باکتری‌های آب را بیشتر از مرطوب‌کننده‌های فراصوت قدیمی، می‌کشد.

۵
علاوه بر موارد ذکر شده، اجزای مرتبط با آب از مواد ABS به همراه عناصر ضد باکتری استفاده می‌کنند تا به خوبی باکتری اشرشیا کلی، استافیلوکوکوس اورئوس، تولید مثل باکتری کلبسیلا پنومونیه و غیره را مهار کنند.

۸ ۶
این دستگاه از تزریق آب برای طراحی با دریچه الکترومغناطیسی و تکنولوژی تشخیص سطح آب استفاده می‌کند که می‌توان آب را مستقیم با باز کردن درپوش ورودی تزریق کرد. زمانی که آب تزریق می‌شود، تأثیری بر عملکرد مرطوب کننده ضد باکتری هوشمند شیائومی ندارد.

۷ ۳
این دستگاه، مخزنی با حدود ۳٫۵ لیتر ظرفیت داشته و میزان ۳۸۴ml/h از بیشترین محتوای رطوبتی را با یک بار تزریق آب ارائه می‌دهد. این دستگاه تا ۱۶ ساعت قابلیت رطوبت بخشی دارد.
این مرطوب‌کننده شیائومی مجهز به سیستم بررسی سطح آب و حفاظت ظرفیت کمبود آب، به منظور فراهم کردن محافظت دوگانه بررسی سطح آب است. زمانی که کمبود آب را تشخیص دهد، به صورت خودکار استندبای شده تا از عملکرد بدون آب جلوگیری کند.

۴ ۱۰
همچنین می‌توانید از اپلیکیشن Mi Home استفاده کرده تا دستگاه را از راه دور کنترل کنید. اما نیاز به تنظیم مقادیر رطوبتی، زمان روشن/خاموش شدن برای پشتیبانی از ارتباط با محصولات هوشمند شیائومی دارید.

مشخصات
نام محصول: sterilization humidifier
کد مدل: CJJSQ01ZM
دسته‌بندی: مرطوب کننده فراصوتی
ابعاد: ۳۳٫۶ سانتی‌متر در ۲۰٫۷ سانتی متر
وزن: ۳٫۷ کیلوگرم
ظرفیت آب: ۳٫۵ لیتر
نویز: ۳۸ دسیبل
ولتاژ: ۳۴ ولت
فرکانس: ۵۰/۶۰ هرتز
توان: ۳۶ وات
رطوبت: ۳۸۴ml/h
ارتباط: WiFi 1EEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
ظرفیت: ۳٫۵ لیتر

منبع: انجمن رسمیMIUI

۲