گاوصندوق هوشمند شیائومی Cayo Anno با قیمتی بسیار مناسب و کیفیت ساخت بالا رونمایی شد. گاوصندوق هوشمند شیائومی، طراحی جذابی داشته و ویژگی‌های خلاقانه، آن را از محصولات مشابه، متمایز می‌کند.

همواره کاربران، پلتفرم Youpin شیائومی را با محصولات خلاقانه و جذابی که در آن پیش روی علاقه‌مندان قرار می‌گیرد، می‌شناسند. تا به امروز، محصولات متنوعی از طریق این پلتفرم، معرفی و روانه بازار شده است؛ گاوصندوق هوشمند شیائومی Cayo Anno جدیدترین محصولی است که با امکانات ویژه توسط چینی‌ها معرفی شده و در نوع خود بی‌نظیر است. در حقیقت، این نخستین باریست که شیائومی از یک گاو صندوق هوشمند رونمایی می‌کند.

اسکوتر تاشو شیائومی Mijia Pro

گاوصندوق هوشمند شیائومی Cayo Annoپیش از هر چیز، بهتر است اشاره کنیم که این محصول جدید همانند بسیاری از گجت های Xiaomi توسط شرکت شخص ثالث Ningbo Lejia Security Technology طراحی شده و بعد از جمع‌آوری سرمایه مورد نیاز از طریق کاربران، قرار است از 20 مارس 2019 روانه بازار شود. مهندسان شرکت در ساخت گاوصنوق از چند لایه تیتانیومی بهره برده‌اند که می‌تواند مقاومت بالای آن در برابر خوردگی یا عناصر بیرونی را تضمین کند.

گاوصندوق هوشمند شیائومی Cayo Annoکاربران علاوه بر استفاده از کد امنیتی می‌توانند دستگاه را به عنوان بخشی از اکوسیستم Mi از طریق اپلیکیشن Mijia باز کنند. افزون بر این، شما از طریق تلفن هوشمند خود می‌توانید از آخرین باری که گاوصندوق باز شده است، مطلع شده یا از راه دور، بدون هیچ مشکلی آن را باز کنید. اگر کسی بخواهد با خشونت و زور گاوصندوق را باز کند نیز اعلان آن برای کاربر ارسال خواهد شد.

گاوصندوق هوشمند شیائومی Cayo Anno

قیمت گاوصندوق هوشمند شیائومی Cayo Anno

گاو صندوق هوشمند شیائومی Cayo Anno با ابعاد 300 در 300 در 400 میلی‌متر و وزن 20 کیلوگرم ساخته شده و در دو رنگ سفید و خاکستری به فروش خواهد رسید. همان‌طور که بالاتر نیز اشاره کردیم، این محصول با هدف جمع‌آوری سرمایه توسط مشتریان معرفی شده و قیمت فعلی در نظر گرفته شده برای آن، 399 یوان (تقریبا 59 دلار) است.

منبع: Xiaomi Today