Xiaomi desktop drinking machine

شیائومی در تولید لوازم خانگی هم مانند دیگر محصولاتش بسیار موفق عمل کرده کرده و توانسته محبوبیت خوبی را بدست بیاورد.

شیائومی لوازم خانگی خود را با کیفیت بسیار بالایی تولید میکند که در همین مدت کوتاه توانسته رقیب جدی برای غول های تولید کننده لوازم خانگی شود. البته تفاوت بزرگی که شیائومی را نسبت به رقبا برتر میکند، هوشمند بودن لوازم خانگی شیائومی میباشد. علاوه بر این جذابیت دیگری که لوازم خانگی شیائومی برای کاربران دارد ارتباط میان تمام لوازم خانگی و کنترل تمام وسایل با اپلیکیشن Mijia app میباشد.

شیائومی

 

به تازگی شیائومی دستگاه نوشیدنی ساز چند کاره معرفی کرده. دستگاه هوشمند شیائومی از 4 نوامبر فروش خود را آغاز کرده، قیمت این دستگاه نوشیدنی ساز هوشمند شیائومی در پیش فروش با قیمت 1299 یوان (181.86 دلار) به فروش رسید و در فروش عادی محصول قیمت 1499 یوان (209.86 دلار) خواهد بود.

دستگاه نوشیدنی ساز شیائومی آب را هم تصفیه میکند و همچنین برای درست کردن انواع نوشیدنی برای شما آب را گرم میکند. دو عمل تصفیه آب و گرمایش را با هم زمان با هم ادغام میکند. این دستگاه دارای یک مخزن آب میباشد تا نیاز به نصب نداشته باشد.

شیائومی دکست تاپطراحی

طراحی این دستگاه بسیار زیبا و حرفه ای انجام شده و این امکان را به شما میدهد تا در هر جایی که بخواهید، مانند: آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق نشیمن و محل کار از این دستگاه استفاده کنید.

از نظر طراحی، پنل دستگاه نوشیدنی ساز رومیزی شیائومی از صفحه نمایش OLED بهره می برد که می توانید اطلاعات در زمان واقعی مانند: حالت آب، دمای آب، حجم آب و عمر عناصر فیلتر را نمایش دهد. سیستم OLED می تواند وضعیت شبکه وای فای و همچنین یادآوری های تغییر مقدار آب در مخزن یا اتمام آب را نیز نشان دهد.

پس می توانید از کاپ های بزرگ و یا فنجان های کوچک بسته به میزان قهوه ی مورد نیازتان استفاده نمایید.

 

شیائومیفیلتر آب 6 مرحله ای RO

نوشیدنی ساز شیائومی آب جوش را به صورت فوری با فیلتر شش مرحله ای RO برای شما فراهم میکند. شما از این دستگاه هر زمان که خواستید بدون نیاز به نصب استفاده کنید. فقط کافیه مخزن دستگاه را از آب پر کنید و آن را روشن کنید به سرعت آب جوش تصفیه شده را به شما تحویل میدهد.

 دستگاه نوشیدنی ساز شیائومی، تصفیه آب را با فیلتراسیون (RO) به صورت حرفه ای انجام میدهد. آب فیلتر شده می تواند به طور مستقیم مصرف شود. این دستگاه دارای قدرت بالای 2100 وات میباشد.

دستگاه نوشیدنی ساز شیائومی می تواند حرارت آب خالص را در 3 ثانیه کاملاً جوش کند و آماده برای نوشیدن میباشد

 

دستگاه چند کاره شیائومیMijia App

دستگاه نوشیدنی ساز رومیزی شیائومی میتواند : آب جوش، شیر داغ، قهوه و… برای شما فراهم میکند. شما میتوانید نوشیدنی ساز شیائومی را به اپلیکیشن Mijia متصل کنید و حالت های خروجی آب را از طریق تنظیمات موجود در این برنامه سفارشی کنید. تنظیم دما را از محدوده 40 درجه تا 95 درجه میتوان دقیق تنظیم کرد.

با دستگاه چند کاره شیائومی شما میتوانید نیاز های روزانه خود را برای درست کردن انواع نوشدنی ها تامین کنید.

علاوه بر این نوشیدنی ساز شیائومی دارای سه ظرفیت برای فنجان هست، که شامل 150 میلی لیتر، 300 میلی لیتر و MAX میباشد. بعد از اتصال به اپلیکیشن Mijia اندازه فنجان را میتوان به صورت آزادانه در محدوده 80ml – 1000ml تنظیم کرد.

*دانلود Mijia app*

 

شیائومی

 

از نظر طراحی، پنل دستگاه نوشیدنی ساز رومیزی شیائومی از صفحه نمایش OLED بهره می برد که می تواند اطلاعات در زمان واقعی مانند: حالت آب ، دمای آب ، حجم آب و عمر عناصر فیلتر را نمایش دهد. سیستم OLED می تواند وضعیت شبکه و یادآوری های تغییر آب را نیز نشان دهد.

 

**برای دیدن دیگر لوازم خانگی شیائومی کلیک کنید**

 


***برای اطلاع از اخبار جدید شیائومی با مجله شیائومی همراه باشید***