عملکرد گوشی تاشو شیائومی در یک ویدیوی جدید و زنده نمایش داده شد. گوشی انعطاف پذیر شیائومی که احتمالا با نام “Xiaomi MIX Flex” یا “Xiaomi Dual Flex” در بازار عرضه خواهد شد، طراحی منحصربه‌فردی داشته و می‌تواند بزرگانی همچون سامسونگ و هواوی و موقعیت آینده موبایل منعطف آنها را به چالش بکشد. در همین حال، ویدیویی جدید از گوشی تاشو Xiaomi در فضای مجازی منتشر شده است که عملکرد این تلفن هوشمند را به خوبی به تصویر می‌کشد.

بدون شک، مهم‌ترین نوآوری گوشی های موبایل در سال 2019 به عرضه تلفن های هوشمندی با طراحی انعطاف پذیر مربوط خواهد شد؛ جایی که بزرگان دنیای فناوری در حال توسعه گوشی های منعطف بوده و در عرضه محصولاتی خوش‌قیمت با طراحی منحصربه‌فرد، با یکدیگر در رقابت هستند. رندرهای سه‌بعدی از موبایل تاشو شیائومی که اخیرا در اختیارمان قرار گرفته است، دستگاهی بزرگ را نشان می‌دهد که صفحه نمایش آن از دو جهت خم شده و می‌توان از آن در هر دو حالت موبایل و تبلت استفاده کرد.

دوربین شیائومی Camera Basic 1080p

هم‌زمان با انتشار این اطلاعات، لین بین (Lin Bin)، مدیر ارشد اجرایی شیائومی، ویدیویی مفهومی از نمونه اولیه این گوشی موبایل تاشو را به اشتراک گذاشته تا تب عرضه این محصول، داغ‌تر از همیشه شود. این مدیر ارشد می‌گوید تا به امروز مهندسان شرکت با چالش‌های فنی بسیاری از جمله مکانیسم انعطاف پذیری دستگاه و عملکرد درست رابط کاربری MIUI مواجه شده و بعد از بررسی‌های فراوان، این طراحی را انتخاب کرده‌اند تا علاوه بر کارایی، زیبایی نیز در سطح قابل قبولی قرار گیرد.

بخش‌های تاشده از صفحه، در بخش پشتی دستگاه در کنار یکدیگر قرار گرفته و کمترین نقصی در طراحی آن دیده نمی‌شود. بعد از خم شدن صفحه، دستگاهی نسبتا کوتاه و عریض پیش روی کاربر قرار می‌گیرد که می‌توان با یک دست از آن استفاده کرد. قسمت بالایی، میزبان کلید ON و OFF بوده و در بخش پایینی هم می‌توان پورت USB-C را پیدا کرد. اگرچه در ویدیوی منتشرشده، ما آیکون مربوط به دوربین را می‌بینیم، ولی اطلاعات خاصی از ماژول دوربین و توانایی آن در دست نیست. موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که بگوییم در بخش جلویی هم نمی‌توان دوربین سلفی را مشاهده کرد.

هنوز اطلاعات چندانی در مورد این گوشی در دست نیست. با این وجود، انتظار می‌رود در کنگره جهانی موبایل 2019 شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در مورد این موبایل جدید باشیم. در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از این دستگاه را مشاهده کنید.

گالری عکس گوشی تاشو شیائومی