پاوربانک قدرتمند سری Mi Power Bank 3 در تاریخ ۲۲ سپتامبر در هند عرضه خواهد شد!

همانطور که می‌دانید شیائومی یکی از شرکت‌های موفق در زمینه تولید و عرضه پاوربانک است. این شرکت محصولات متنوعی را در این زمینه ارائه کرده و محصولات آن در بازار مورد توجه بسیاری قرار گرفته ‌است. شیائومی مقرون‌به صرفه‌ترین پاوربانک‌ها را به بازار عرضه می‌کند و پاوربانک‌های این شرکت از کارایی و عملکرد بالایی برخوردار هستند.

شیائومی به تازگی برخی از محصولات جدید خود را در هند عرضه خواهد کرد. یکی از این محصولات، پاوربانک جدید شیائومی بوده است که با نام Mi Power Bank 3 عرضه خواهد شد. البته شایان ذکر است که این محصولات جدید شیائومی در رویداد Smarter Living 2021 در هند رونمایی خواهد شد و سپس در بازار در دسترس خواهد بود. پیش از آن، این شرکت اکنون اعلام کرده است که یک پاوربانک جدید را در 22 سپتامبر در کشور عرضه می‌کند. تصویر تیزر این محصول جزییات زیادی را در اختیارتامان قرار نمی‌دهد اما گمان می‌شود که این محصول می‌تواند یکی از مدل‌های سری Mi Power Bank 3 باشد که در چین به فروش می‌رسد.

در حال حاضر، شیائومی پاوربانک‌های سری Mi Power Bank 2i و Redmi Power Banks را در هند به فروش می‌رساند. مدل Mi Power Bank 2i در نوامبر سال 2017 راه اندازی و عرضه شد. از آن زمان، این شرکت فقط این محصول را با رنگ‌های جدید (قرمز ، آبی و سیاه) به روز کرده است، در حالی که ویژگی ها و طراحی ثابت مانده است. از این رو، ما فکر می‌کنیم که این پاوربانک آینده یک مدل سری Mi Power Bank 3 باشد. تصویر تیزری که توسط این شرکت به اشتراک گذاشته شده شبیه یک پاوربانک نیست که در چین به فروش می‌رسد. با این حال، صفحه تیزر تبلیغاتی این محصول در Mi.com India به نوعی تأیید می‌کند که این محصول با پورت‌های MicroUSB و USB Type-C درست مثل Redmi Power Banks در دسترس است.

از آنجا که مدل‌های پیشرفته 45 وات و 50 وات Mi Power Bank 3 از پورت MicroUSB برخوردار نیستند، بنابراین می‌توانیم آنها را رد کنیم. این بدان معناست که سازنده گوشی‌های هوشمند چینی احتمالاً نسخه استاندارد این سری را ارائه خواهد داد که از نظر ویژگی‌ها دقیقاً همان Redmi Power Bank است اما از پورت USB Type-C به عنوان خروجی استفاده کرده است.

با این وجود، ما مطمئن نیستیم که این شرکت نسخه 10،000 میلی‌آمپرساعتی یا نسخه 20،000 میلی‌آمپرساعتی یا 30،000 میلی‌آمپرساعتی را راه اندازی و عرضه خواهد کرد. احتمالاً شیائومی دو مدل قبلی را به عنوان Mi Power Bank 3i 10،000mAh و Mi Power Bank 3i 20،000mAh با همان قیمت (یا کمی بیشتر) ارائه خواهند داد.