همین چند روز پیش ، Redmi هند از پاوربانک Redmi 8A Dual وRedmi  خبر داد که در مدلهای 10000mAh و 20000mAh عرضه می شود. هفته آینده محصول دیگری عرضه شود اما این بار از شیائومی هند است و تیزر منتشر شده خبر از عرضه ی یک بلندگو را می دهد.

فیلم کوتاه تیزر در اوایل امروز توسط رئیس شیائومی هند، مانو کومار جاین ، در توییتر منتشر شد و از توییت، به راحتی می توان رمزگشایی کرد که این بلندگو بلوتوث قابل حمل است.

به نظر می رسد که یک محصول جدید خیلی جالب بزودی معرفی خواهد شد.

شیائومی اسپیکرهای زیادی دارد و به سختی می توان گفت که کدام بلندگو را در چین و کدام را در هند عرضه می کند. این مینی اسپیکر بلوتوث نسخه کوچکتر اسپیکر بلوتوث Mi Outdoor است که در سپتامبر ۲۰۱۹ با قیمت ۱۹۹ یوان (۲۸ دلار) به بازار عرضه شد.

همچنین بخوانید: عرضه پاوربانک ردمی 2 با شارژ سریع دو طرفه

حدس ما این است که در 17 فوریه یکی از دو مدل اسپیکر های قابل حمل شیائومی رونمایی می شود. این اسپیکرها دارای قیمتی به مبالغ 99 پوند (14 دلار) و 199 پوند (29 دلار) قیمت دارند و در بین بلندگوهای فعلی شیائومی که در هند فروخته می شود،دارای قیمت مناسب خواهند بود.

در حال حاضر ، شیائومی سه بلندگو بلوتوث را در هند می فروشد. اسپیکر قابل حمل Mi شیائومی 799پوند (11 پوند) ، اسپیکر Mi Compact Bluetooth 2 ، بلندگو Mi Pocket 2 1499 (و Mi Bluetooth بلندگو پایه 2 Mi 1799 پوند (25 دلار) وجود دارد.